Instagram hadise paylaşımları

Hadise’den Hadise Yaratan Bir Instagram Paylaşımı Geldi

Her geçen gün sosyal medya kullanımı özellikle ünlüler için biraz daha artış gösteriyor. Bu durumun temel nedeni ünlülerin hayranları ile buluşabildikleri bu ortamlara özen göstermesi. Sürekli olarak artan kullanım oranları tabi sosyal medya aracılığı ile ünlü isimlerinde birçok paylaşım yapmasına neden oluyor. Bunlar arasında en çok dikkati çekenlerden biri de farklı tarzı ve seksi dansları ile Hadise. Neredeyse bir fenomen haline gelen Hadise’nin Instagram hesabı oldukça çok kişi tarafından takip ediliyor. Bu şekilde takip edilmesini ve beğeni toplamasını bilen şarkıcı ise kısa süre önce yaptığı paylaşımla yine herkesi hayrete düşürmeyi başardı. Söz konusu paylaşım yine Hadise’nin yeni çıkardığı albüm ile alakalı.

En son albümdeki bir diğer şarkısı olan “Prenses” için klip çeken ünlü isim bu klip ile ilgili bir paylaşım yaptı. Şarkının ana mantığını anlatan paylaşımda Hadise’nin kullandığı ifadeler ise şok etkisi yarattı. Söz konusu paylaşımda “Babamızın prensesi olarak büyüdük biz… Elin kıçı kırık oğlu gelip ağlatamaz hiçbirimizi” şeklinde ifadelere yer veren ünlü isme takipçileri arasından destek de geldi tepki de. Tüm bunlara rağmen kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından beğenilen paylaşım Hadise’yi sosyal medyada da popüler hale getirmeye başarmış gibi.

Hadise’den Hadise Yaratan Bir Instagram Paylaşımı Geldi
4.5 (89.66%) 294 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Paylaşımlarının Sırrı Ortaya Çıktı başlıklı makalemizde Instagram paylaşımları, Instagram sahte resimler ve WePhotoshoppedWhat hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir