Hadise’nin Instagram hesabı

Hadise’nin Instagram Paylaşımın Sırrı Ortaya Çıktı

Hadise Instagram

“O Ses Türkiye” yarışmasıyla beraber en az yaptığı şarkılar kadar gündem gelmeye başlayan şarkıcı Hadise, son dönemin en popüler ünlüleri arasında yer alıyor. Zira Hadise’nin sosyal medya hesaplarına duyulan ilginin son dönemde neredeyse iki katı artış göstermesi bunun en büyük kanıtı. Sadece Instagram hesabından 3.2 milyon gibi bir takipçi kitlesine ulaşan Hadise’nin birkaç gün önce yaptığı paylaşımda sosyal medyayı sallamıştı. Instagram hesabı üzerinden sarı ve derin bir dekolteye sahip olan elbisesiyle selfie çeken Hadise takipçilerinden binlerce beğeni almıştı.

Oldukça iddialı bir poz veren ünlü ismin neden böyle bir paylaşım yaptığı ise sonunda ortaya çıktı. Yeni görüntülerin yayınlanmasının ardından Hadise’nin bu paylaşımının aslında bir reklam çalışması olduğu ortaya çıktı. Bir içecek firmasının reklamı için özel dikilen kostüm olduğu anlaşılan elbise için her hangi bir açıklama gelmedi. Söz konusu reklam iddialarının ardından gözler Hadise’ye çevrilmiş olsa da başarılı şarkıcı bu konuda her hangi bir açıklama yapmadı. Zira son dönemde giydiği elbiseler yüzünden gündeme gelmeye başlayan Hadise, daha öncede “O Ses Türkiye” yarışmasında Ermeni bayrağının renklerinin bulunduğu bir elbise giydiği için ağır eleştirilerle karşılaşmış ve bu eleştirilere de ünlü isim sert bir açıklamayla yine Instagram üzerinden cevap vermişti. Bu kez ünlü ismin her hangi bir açıklama yapıp yapmayacağı ise merak konusu.

Her geçen gün sosyal medya kullanımı özellikle ünlüler için biraz daha artış gösteriyor. Bu durumun temel nedeni ünlülerin hayranları ile buluşabildikleri bu ortamlara özen göstermesi. Sürekli olarak artan kullanım oranları tabi sosyal medya aracılığı ile ünlü isimlerinde birçok paylaşım yapmasına neden oluyor. Bunlar arasında en çok dikkati çekenlerden biri de farklı tarzı ve seksi dansları ile Hadise. Neredeyse bir fenomen haline gelen Hadise’nin Instagram hesabı oldukça çok kişi tarafından takip ediliyor. Bu şekilde takip edilmesini ve beğeni toplamasını bilen şarkıcı ise kısa süre önce yaptığı paylaşımla yine herkesi hayrete düşürmeyi başardı. Söz konusu paylaşım yine Hadise’nin yeni çıkardığı albüm ile alakalı.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram’a Erişim Sorunu

En son albümdeki bir diğer şarkısı olan “Prenses” için klip çeken ünlü isim bu klip ile ilgili bir paylaşım yaptı. Şarkının ana mantığını anlatan paylaşımda Hadise’nin kullandığı ifadeler ise şok etkisi yarattı. Söz konusu paylaşımda “Babamızın prensesi olarak büyüdük biz… Elin kıçı kırık oğlu gelip ağlatamaz hiçbirimizi” şeklinde ifadelere yer veren ünlü isme takipçileri arasından destek de geldi tepki de. Tüm bunlara rağmen kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından beğenilen paylaşım Hadise’yi sosyal medyada da popüler hale getirmeye başarmış gibi.

Hadise’nin Instagram Paylaşımın Sırrı Ortaya Çıktı
4.3 (86.67%) 39 votes

Bir önceki yazımız olan Android Kullanıcılarına 3D Touch Müjdesi başlıklı makalemizde 3D Touch, 3D Touch Instagram ve Android hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir