Instagram ünlüler

Hadise’0nin Kardeşi Derya Açıkgöz Instagram Paylaşımı Salladı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Uzun süredir “O se Türkiye” yarışmasında jürilik yapan Hadise yeni çıkardığı albümü ile tekrar sevenleri ile buluştu. Derya Açıkgöz Instagram hesabını aktif kullanan ünlüler arasında. Sürekli albüm çıkaran ve her albümünde başarıyı yakalayan isim artık birçok kesim tarafından da adı anılan başarılı bir şarkıcı haline geldi. Her geçen gün ününe biraz daha ün katan Hadise’nin ailesi de en az Hadise kadar ünlü olmaya başladı. Bunlardan biride Hadise’nin kardeşi Derya Açıkgöz. Hadise’nin sürekli olarak yanında olan ve stil danışmanlığında da görev yapan Derya Açıkgöz’ün ortaya çıkışı ise oldukça ilginç oldu.

Ablası ile birlikte katıldığı bir yemekten sonra bir paylaşım yapan Derya Açıkgöz Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Adeta Instgaram’ı salladı. Düz kısa elbisesi ile fotoğrafını paylaşan Derya Açıkgöz takipçilerin beğenisini kazandı. Ablasından daha güzel olarak adlandırılan isim şimdilerde Instagram fenomeni olma yolunda ilerliyor. Gelen yorumlara da bakılırsa Derya Açıkgöz’de en az ablası kadar ünlü olacak gibi. Gerek fiziği gerekse de güzelliği ile tüm dikkatleri üzerinde toplayan Derya Açıkgöz’ün yaptığı paylaşımlar büyük ilgi toplayacak gibi. Şimdilik ablasının gölgesinde kalan ismin kısa süre sonra ekranlara çıkıp çıkmayacağı ise merak konusu. İddialara bakılırsa çoktan teklifler gelmeye başladı bile. Bu iddialar gerçek mi yoksa sadece iddia olarak mı kalacak bilinmez ama şimdilik her hangi bir proje yok gibi.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni/tek-fotograf/turk-gercek

Hadise’0nin Kardeşi Derya Açıkgöz Instagram Paylaşımı Salladı
4.5 (89.13%) 298 votes

Bir önceki yazımız olan Dan Bilzerian Instagram Paylaşımları başlıklı makalemizde Dan Bilzerian, Dan Bilzerian Instagram ve Instagram fenomenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Şahan Gökbakar’dan Nostalji Paylaşımı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir