Sosyal medya gündem

Şahan Gökbakar Instagram Üzerinden Hain Saldırıya İsyan Etti

Milli takımımızın Hollanda’yı yenerek tarihi bir zafere imza atığı anlarda ülkemiz için kara bir haber geldi. Gelen kara haberlere göre teröristler hain bir pusu sonucunda çok sayıda askerimizi şehit etti. Yapılan saldırının ardından birçok platformdan teröre lanet edildi. Binlerce kişi gerek sosyal medya üzerinden gerekse de sokaklara dökülerek yaşanan saldırıya ve teröristlere lanet etti. Yapılan saldırılara Şahan Gökbakar ve Sibel Can gibi ünlülerde Instagram hesaplarından isyan etti.

İşte ünlülerin saldırıya gösterdikleri tepkileri dile getiren paylaşımlar;

Şahan Gökbakar

“Her gün kan dökülüyor… Analar ağlıyor… Terör denen lanet, ülkemizde tüm vahşetini sergiliyor. Bunun karşısında Kürtler ve Türkler yan yana durmalı ve teröre aynı sertlikte tepki vermeli.. Beraberce dur denmeli artık bu insanlık ayıbına. “Hiçbir silah ve ölüm hiçbir fikrin savunucusu olamaz” demeli beraberce… “Hiçbir politika ve siyaset ölen gençlerin hayatlarından daha önemli değil” demeliyiz. Barış böyle olur. Bu 35 yıllık kavgayı bitirmek istemeyenler mi var yoksa? Eğer herkes bu kan dursun bu topraklara yeniden güneş doğsun istiyorsa her Kürt ve her Türk beraberce bu teröre dur demeli…Yazık bu ülkenin hayatını kayıp eden temiz kalpli evlatlarına…İNSAN hayatı her şeyden önemlidir…KÖTÜ GÜNLERE DOĞRU HIZLA İLERLİYORUZ, DUR DİYEMEZSEK SONU KARANLIK…”

Sibel Can

“Paylaşacak bir şey yok acıdan başka… Sayısız Şehit ve buna dur diyemeyen. Sayısız Şahit…”

Özcan Deniz

“Kıyametin kopmasını hiç bu kadar istememiştim… Bu vicdan ve akil tutulması başka nasıl biter!?..”

Mustafa Ceceli

“Bitmeyen gözyaşı sönen ocaklar… Yıkılan yuvalar… Buradan yazmak kolay. Ateş düştüğü yeri yakar. Dağlıca’daki şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz.“

Daha birçok ünlü ismin yaptığı paylaşımlarla sosyal medyanın siyaha büründüğünü söylemek gerekiyor.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Survıvor Bir Şok Daha Yaşandı

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/turk-gercek

Şahan Gökbakar Instagram Üzerinden Hain Saldırıya İsyan Etti
4.4 (87.22%) 158 votes

Bir önceki yazımız olan Kevin Grosskreutz İlk Açıklamayı Instagram Hesabından Yaptı başlıklı makalemizde Galatasaray Instagram, Instagram futbolcular ve Kevin Grosskreutz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir