Instagram ünlüler

Hande Erçel’den Veda Paylaşımı

Son dönemde birçok yeni genç oyuncu ortaya çıkmaya başladı. Dizilerle beraber artık yeni yeni yıldızı parlamaya başlayan birçok genç oyucuyla karşılaşmaya başladık. İşte bu şekilde televizyon dünyasına katılan yeni oyunculardan birisi de genç isim Hande Erçel oldu. Yaz döneminde yayın hayatına başlayan “Güneşin Kızları” adlı diziyle beraber adından sıkça söz ettirmeyi başaran genç oyuncu kısa süre içerisinde son dönemin gözde oyuncularından biri haline geldi. Diziyle adını duyuran isim sosyal medyada da bir hayli takipçi kazanmaya başladı. Tüm bunlarla beraber dizinin final kararı almasına da en çok üzülen isimlerden biri genç oyuncu Hande Erçel oldu.

Söz konusu final kararının ardından ünlü oyuncu ise duygularını Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla dile getirdi. Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda “Selin Yılmaz, 17 oldum seninle 13 oldum bazen de 30 oldum ama en önemlisi 18 oldum seninle, Yine yeniden.. Paylaştık seninle. Kahkahalar attık, ağlaştık. Düştük yenildik, yendik. Ve bugün ayrılıyoruz. Ben senin 1 yıl sonranı da 10 yıl sonranı da biliyorum. Hissediyorum.. Hoş çakal koca gözlü kız, aşık kal” ifadelerine yer veren genç oyuncu böylece biten dizinin kendisi için ne kadar önemli olduğunu bir kez daha göstermiş oldu. Dizinin hayranları tarafından 150 bin beğeni almayı başaran paylaşımdan sonra ise genç oyuncunun bundan sonra nasıl bir projede yer alacağı merak konusu oldu.

Hande Erçel’den Veda Paylaşımı
4.3 (86.85%) 73 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram’a Erişim Sorunu başlıklı makalemizde instagram, Instagram çöktü ve Instagram erişim sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Mülteciler İçin Açılan Instagram Hesabı Tepki Topladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir