Hazal Kaya Takipçileri ile Başı Dertte

Hazal Kaya Takipçileri ile Başı Dertte

Sosyal medya kullanımı özellikle ünlü isimler arasında hızla yayılmaya başladı. Hazal Kaya gibi ünlüler sosyal medya sayesinde hayranlarına seslenebilecekleri yeni alanlarda elde etmiş oldu. Tabi bu durum her zaman için olumlu sonuçlar vermiyor. Yani kimi zaman sosyal medya yüzünden gerek ünlü isimler gerekse de sıradan kullanıcılar yani kısacası tüm sosyal medya kullanıcıları bazı olumsuzluklarla karşı karşıya kalabiliyor. İşte bu duruma son örnek ise Hazal Kaya oldu. “Maral” dizisi ile gündeme gelmeye başlayan ünlü oyuncunun son günlerde başı dertte. Kendisini sosyal medya üzerinden takip eden İranlı bir hayranı yüzünden zor zamanlar geçiren Hazal Kaya sonunda durumu yargı sürecine de taşıdı.

Bir süredir kendisine sosyal medya hesabı Instagram aracılığı ile mesajlar atan gizli hayranı engellemesine rağmen aynı hayranının başka hesaplardan açtığı profillerle tehdit almaya başladı. İşin sonunda ölüm tehditlerinin de devreye girmesiyle birlikte Hazal Kaya olayı yargıya taşıdı. Şikayet dilekçesi üzerine harekete geçen polis ise gizli hayranı yakaladı. Her hangi bir ceza almayan kullanıcı adli kontrol ile serbest bırakıldı. Ünlü isim ise yaşadığı bu olaydan sonra özellikle Instagram kullanımı epey bir azalttı. Çok sık paylaşımlar yapmayan ünlü isme birçok takipçisi de destek verdi. Konu hakkında soruşturmanın da devam ettiği öğrenildi. Hazal Kaya ise gelen sorulara karşın konu hakkında hiçbir açıklama yapmadı.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni/coklu-fotograf

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Hesabın Koşullarımızı İhlal Ettiği İçin Kapatılmıştır Çözüm

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
4.5
362
  1. Furkan KARA

    Bende büyük hayranıyım fakat bazen takip ediyorum yazılan yazıları inanın ben ünlü olsam ve o yazıları görsem kapatırım tüm hesaplarımı. İnanılmaz yorumlar var hakarete varan. Ayıptır ya

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir