Hector

Hector Instagram’ın Son Fenomenlerinden Biri Olmayı Başardı

Instagram’da artık sadece insanları değil hayvanların bile hesaplarını görmeye başladık. Hatta son zamanlarda evcil hayvanlar için açılan hesapların en az insanlar tarafından açılan hesaplar kadar ilgi çekmeye başladığını da söyleyebiliriz. Bu durumun en büyük kanıtlarından birisi de Instagram’ın son fenomeni Hector. Sahibi tarafından kendisine açılan Instagram hesabından yüzlerce fotoğrafı paylaşılan Hector, şimdilerde sosyal medya fenomeni. Sadece Instagram hesabından köpeğinin fotoğraflarını paylaşan Markatatos isimli kullanıcı kısa süre içerisinde köpeğini fenomenliğe taşımayı da başarmış.

İlk günlerde sadece Hector’un uyurken çekilmiş fotoğraflarını paylaşan Markatatos, resimlerin ilgi çekmeye başladığını görünce köpeği Hector için yeni bir hesap açmış. Açtığı bu hesaptan Hector’un hemen her gün yeni pozlarını paylaşan kullanıcı bu sayede köpeğini de fenomenliğe taşımış. Şuan için 720 bin takipçisi bulunan Hector, Instagram’ın son fenomen evcil hayvanı oldu. Hector ile beraber artık Instagram ortamında evcil hayranların da iyiden iyiye fenomen olarak adlandırılmaya başlandığını da söylemek mümkün. Bu durum yeni bir akım mi oluşturur yoksa sadece belli hayvanlara özgü bir durum mu söz konusu bilinmez ama Hector’un uzun süre Instagram’da konuşulacağı bir gerçek. Zira yeni fenomenin yapılan hemen her paylaşımına binlerce beğeni ve yorum gelmesi bu durumu net bir şekilde ortaya koyuyor.

Hector Instagram’ın Son Fenomenlerinden Biri Olmayı Başardı
4.5 (90.54%) 186 votes

Bir önceki yazımız olan Beşiktaş Şampiyonluk Açıklamasını Instagram’dan Yaptı başlıklı makalemizde Beşiktaş Instagram, Beşiktaş Şampiyonluk Açıklaması ve Beşiktaş Şampiyonluk paylaşımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Chompoo Baritone Instagram’ın Arka Yüzünü Ortaya Çıkardı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir