Instagram ünlüler

Heidi Klum Instagram’ı Salladı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Dünyanın sayılı modellerinden biri olan Heidi Klum son yıllarda sosyal medya fenomeni haline geldi. Daha önce yaşanan hack olayı nedeniyle sosyal medya kullanımını bırakacak diye düşünülen Heidi Klum bu durumun aksine Instagram kullanımını daha fazla arttırmaya başladı. Üstelik ünlü modelin paylaşımlarında daha cesur paylaşımlar yapmaya başladığını bile söyleyebiliriz. Zira son yaptığı Instagram paylaşımı da bu duruma en büyük kanıt. Ünlü isim söz konusu paylaşımında tamamen üstsüz çekilmiş bir pozunu paylaştı.

Paylaşımını “Arsız olmayı seviyorum” notu ile yapan ünlü isim bu paylaşımla kısa süre içerisinde Instagram’ı sallamayı da başardı. Bir anda binlerce beğeni alan paylaşım kısa süre içerisinde internette de yayılmaya başladı. Heidi Klum pozunu beğenen kullanıcıların yanı sıra bu paylaşımı eleştiren takipçilerde oldu. Söz konusu paylaşımı teşhircilik olarak nitelendiren birkaç takipçisinin paylaşımı raporladığı bile iddia edildi. Fakat Instagram’ın resmi kaldırmamış olması bu iddiaları biraz olsun çürütüyor gibi. Zira Instagram’ın çıplaklık konusunda aldığı kararla oldukça sert. 4 çocuk annesi ünlü modelin bu pozuna da nasıl bir karşılık verilir bu yüzden merak konusu. Görünen o ki Instagram’ın da harekete geçmeye pek de niyeti yok ve paylaşım Heidi Klum kaldırmadığı sürece Instagram sayfasında yer alacak.

Heidi Klum Instagram’ı Salladı
4.5 (90.12%) 411 votes

Bir önceki yazımız olan Zonguldak Alışveriş Merkezinde Yeni Instagram Yarışması başlıklı makalemizde 67 Burada, 67 Burada Instagram yarışması ve Instagram etkinlikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Kylie Jenner Instagram’da En Çok Beğenilen Fotoğrafı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir