Instagram güncelleme

Instagram Yeni Sürümü Her An Aktif Olabilir

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Yaklaşık 3 haftadır Instagram yeni sürüm hakkında açıklamalarda bulunuyor. Ne zaman aktif olacağı belli değil her an olabilir. Resmi olarak açıklanmış olmasa da bu sürümün beta şeklinde yayınlandığı ve yazılımcıların eline geçtiği de söylenenler arasındadır. Tüm bu bilgilerle beraber 7.3 sürümü için çalışmaların yapıldığını da biliyoruz. Tabi asıl merak edilen nota ise bu sürümün ne zaman piyasaya çıkacağı. Aslında bu konunun tam bir sır olduğunu söylemek lazım. Zira Instagram yetkilileri henüz bu konuda hiçbir açıklama yapmadı. Açıklama yapılmamasına karşın bazı bilgilerin sızdığı da ortada.

Çünkü daha önce sızan bilgilerden yeni bir tasarımla karşılaşacağımız, bunun yanında dinamik bir kullanım olacağı ve sistemsel arızaların giderileceği yönünde sızdırılmış bilgileri görmüştük. Şimdi ise güncellemenin yayın tarihi ile ilgili bir bilgi sızdırıldı. Yapılan açıklamaya göre Instagram’ın yeni sürümünde bazı hatalar var ve hala giderilemedi. Bu sorunların giderilmesi durumunda kararlı sürümlerin çıkarılacağı ortaya çıkarılacağı söyleniyor. Sızdırılan bilgilere göre tahmini olarak yapılan incelemelere göre çok kısa bir süre sonra yeni sürüm indirilmeye açılacak. Yani her an akıllı telefonunuzdan bu yönde bir bildirim alabilirsiniz. Yeni sürüme geçmek için ise yapılması gereken pek bir şey yok. Önceki güncellemelerde de olduğu gibi sadece gelen güncelleme mesajıyla Instagram yeni sürüme yükseltmeniz mümkün. Başka her hangi bir işlem yapmanıza gerek kalmayacak.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni/tek-fotograf/turk-gercek

Instagram Yeni Sürümü Her An Aktif Olabilir
4.5 (90.04%) 235 votes

Bir önceki yazımız olan Christina Aguilera Instagram Paylaşımıyla Şok Etti başlıklı makalemizde Christina Aguilera, Christina Aguilera Instagram ve Christina Aguilera şok etti hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram İOS 9 Desteğini Getirdi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir