Instagram uygulamaları

Hootsuite İle Sosyal Medya Kontrolü

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Sosyal medya yaşadığımız çağın en popüler aktivitelerinden biri haline geldi. Öyle ki insanlar sosyal medyada popüler olabilmek için tahmin edilemeyecek yöntemler kullanmayı bile deniyor. Hal böyle olunca kimi zaman tüm bu sistemleri tek bir elde kontrol etmek gerekebiliyor. Belki amacı standart paylaşımlar yapmak olan kullanıcılar için böyle bir gereklilik olduğunu söyleyemeyiz ama hesabını çok daha aktif kullanan ve çok daha fazla hesabı yöneten kullanıcılar için mutlaka bu tarz bir kontrol sistemi yapmak gerekiyor. İşte bu kontrolü sağlayan sistemlerden birisi de Hootsuite.

Tüm sosyal medya platformlarını kontrol etmek için kullanılan Hootsuite, Instagram, Twitter ve Facebook uygulamalarının tek bir çatı altında toplanmasını sağlayabiliyorsunuz. Uygulamanın kullanımı ise oldukça basit. Öncelikle sitesinden uygulamayı indiriyorsunuz. Ardından indirdiğiniz uygulamayı açarak Hootsuite üye oluyorsunuz. Sisteme üye olduktan sonra ise kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra sosyal medya hesaplarımızı uygulamaya bağlamamız gerekiyor. Aksi halde kullanım yapmamız mümkün değil. 57 hesaba kadar destek veren Hootsuite uygulaması birçok sosyal medya hesabının analizlerini tutuyor. Uygulama sayesinde yapacağınız paylaşımdan göndereceğiniz yoruma kadar her şeyi belirleyebiliyorsunuz. Bunun yanında yaptığınız planlamada yer verilen saatler arasında sizin yerinize bıraktığınız mesajların paylaşılması da sağlanıyor. Tüm hesapların kontrolünü sağlayan Hootsuite ile hesabınızı kaç kişinin takip ettiği ve nasıl yorumlar yaptığını da görebiliyorsunuz.

Hootsuite İle Sosyal Medya Kontrolü
4.4 (88.93%) 253 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram’ın en Beğenilen Fotoğrafı Yine Kendall Jenner’ın başlıklı makalemizde Instagram fenomenleri, Instagram resimleri ve Kendall Jenner hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Twitter Kan Kaybediyor Instagram İse Yükseliyor
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Hootsuite İle Sosyal Medya Kontrolü” üzerine bir düşünce

  1. Yusuf MERMER

    Sitelerimizin sosyal medya hesaplarını yönetmek için bir uzman arayışında idik. Yazınız güzel olmuş. Sayenizde bir deneyelim. Belki de aradığımız yer burasıdır

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir