Hopi Instagram

Hopi Instagram Hesabından Yepyeni Bir Yarışma Başlattı

Geçtiğimiz aylarda yeni bir uygulama mobil marketlerde yerini aldı. Hopi Instagram olarak adlandırılan bu yeni uygulama ise alışveriş fırsatı tanıması ile biliniyor. Kısa sürede binlerce kişi tarafından indirilen Hopi uygulaması giderek de bünyesine markaları katmaya başladı. Çok kısa zamanda büyük bir gelişme yaşayan uygulamanın dikkat çeken bir diğer yanı ise reklam filmi olmuştu. Tolga Çevik’in rol aldığı reklam filminde ünlü oyuncu 30’dan fazla karaktere bürünmüştü.

Söz konusu reklam filmi büyük ilgi görmüş ve uygulamanın indirilmesini sağlayan en büyük etken olmuştu. Söz konusu uygulamanın reklam filminde bir de dans dikkatleri çekti. Hopi dansı adı verilen dans büyük beğeni alırken Hopi şimdi bu dans ile ilgili de bir kampanya başlattı. Söz konusu kampanyaya göre en güzel hopi dansını yapan ve özel oluşturulmuş Instagram sayfasında paylaşan kullanıcılar ödüllendirilecek. Dereceye giren kişiler aileleri ile birlikte Survıvor finalini izleyecek. Ayrıca Kıbrıs’ın ünlü otellerinde tatil imkânı da elde edecek. Instagram’a şimdiden birçok video yüklenirken değerlendirmelerin nasıl yapılacağı da merak konusu oldu. Bu konuda da açıklama yapan yetkililer yetkin bir jüri oluşturulacağını duyurdu. Söz konusu yarışmanın sonuçları ise 2 hafta içinde açıklanacak. Yarışmaya duyulan ilginin fazla olması ise Hopi’nin bu yönde daha birçok yarışma düzenlemesini sağlayacak gibi duruyor. Zira yapılan açıklamalardan da bunu net bir şekilde anlayabiliyoruz.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-bot

Hopi Instagram Hesabından Yepyeni Bir Yarışma Başlattı
4.5 (89.18%) 318 votes

Bir önceki yazımız olan Taylor Swift Sosyal Medyanın Diline Düştü başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Taylor Swift ve Taylor Swift Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Zonguldak Alışveriş Merkezi Instagram Yarışması
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir