Instagram paylaşımları

Horon Oynayan Yunus Instagram’ı Salladı

Instagram’da artık her gün ilginç bir paylaşımla karşılaşmaya alıştık. Özellikle son dönemde kullanıcı sayısında ki artışın da iyiden iyiye artması bu alanda çok daha fazla paylaşımın yapılması anlamına geliyor. Ülkemiz içinde bu durum aynen geçerli. Artık her alanda anı ölümsüzleştirmek için fotoğraflar ve videolar çekiliyor bu videolar ve fotoğraflarda Instagram ortamında paylaşılınca ortaya ilginç görüntüler çıkıyor. İşte son dönemde bu şekilde yapılan ilginç paylaşımlara en büyük örnek ise Yunus Parkından geldi. Söz konusu paylaşımda parkta bulunan bir yunusun Karadeniz türküleri ile oynamaya başladığı görülüyor.

Karadeniz türkülerine aşırı tepki veren yunus bir anda dans etmeye başlıyor ve oldukça eğlenceli görüntüler ortaya koyuyor. Gökhan Uzunali’nin şarkısına tepki veren yunus için Gökhan Uzunali’nin yaptığı Instagram paylaşımı da rekor kırıyor. Konu ile ilgili açıklama yapan ünlü türkücü  “Bu parkın sahibi babası gibi, ben de anası gibiyim. Beni de çok sever. Ona yemek veririm, hamsi veririm. Hamsiyi çok sever. Ona sen Karadenizli misin diyorum. Bana ‘he’ diyerek kafasını sallıyor. Yeni çıkardığımız albümde ‘Zor Sevda’ diye bir parça var, ne zaman burada çalsak ayağa kalkıp, kendi kendine horon oynamaya çalışıyor. Karadeniz müziği artık sadece Karadeniz kıyısında değil, Ege sahillerine de eşlik edecek sevgili yunus sayesinde” ifadeleri ile yunusun nasıl bir etki bıraktığını anlatmış oldu.

Horon Oynayan Yunus Instagram’ı Salladı
4.4 (88.38%) 160 votes

Bir önceki yazımız olan Ferhan Şensoy Kızına Tam Not Verdi başlıklı makalemizde Çakallarla Dans Sıfır Sıkıntı, Derya Şensoy ve Derya Şensoy Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram'da Hikaye Reklamı Verme
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Horon Oynayan Yunus Instagram’ı Salladı” üzerine bir düşünce

  1. Güven YILMAZ

    Bende izledim gerçekten harika görüntüler vardı. Göktan Uzunali'yi de takip ediyorum bu arada. Güzel paylaşımlar yapıyor

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir