Huawei Instagram

Huawei Mate S Instagram’da Görücüye Çıktı

Akıllı telefon piyasası giderek genişlemeye başladı. Sektörün önde gelen markaları Samsung ve Apple bir yana dursun adı yeni yeni duyulmaya başlayan firmalar bile bu yarışın içerisine girdi. Özellikle akıllı cihazlarda patlama olduğunu söylemek lazım. Bu neden de zaten her yıl en az 2-3 yeni bir akıllı telefon ile karşı karşıya kalıyoruz. İşte uzun bir süredir beklenen Huawei Mate S akıllı telefonu da bunlardan bir tanesi. Daha önce akıllı telefon serisiyle özellikle orta sınıf kategorisinde büyük bir başarı yakalayan Huawei yeni telefonuyla da görücüye çıktı.

İlk olarak IFA 2015 fuarından kullanıcılara sunulan Huawei Mate S, ilginç teknolojileriyle dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. Şimdilerde Instagram hesaplarından tanıtımı yapılmaya başlayan telefonun geçtiğimiz günlerde Instagram üzerinden yepyeni bir özelliği tanıtıldı. Tanıtılan bu yeni özellik oldukça etkileyici. Söz konusu yenilikte telefonunuzun kaybolması gibi bir ihtimal olmadığını söyleyelim. Diyelim ki telefonunuzu bulamıyorsunuz. Yeni tanıtılan bu özelliğe göre tek yapmanız gereken “…. Nerdesin” diyerek seslenmek. Sesinizi olduğu gibi kayıt altına alan telefon hemen tepki veriyor ve ilginç sesler ve ışıklar çıkararak dikkat çekmeye çalışıyor. Oldukça ilginç olan yeni özellik Instagram’ı da sallamayı başardı. Sadece bu özelliğiyle bile rakiplerinin önüne geçmeyi hak eden telefonun parmak izi okuyucu, 3 GB Ram’ı, 32 GB dahili hafızası, 13 MP Full HD kamerası ve Full HD 5.5” ekranı da üst sınıf bir akıllı telefonun piyasaya çıkmaya hazırlandığını ortaya koyuyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/video-goruntuleme

Huawei Mate S Instagram’da Görücüye Çıktı
4.5 (89.8%) 357 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram İzmir Kampanyası İle Tanıtıldı başlıklı makalemizde Instagram etkinlikler, Instagram İzmir Etkinliği ve İzmir Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram'ın Yeni Modası Selfie Bereleri
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir