Instagram ünlüler

Hülya Avşar’dan Eski Eşe Destek

Hülya Avşar ve Kaya çilingir oğlu uzun zaman önce Kaya Çilingir oğlunun ünlü ismi aldatması ile son bulmuştu. Açık bir aldatma olayı da yaşansa ikili arasında ki iletişim hiçbir zaman için bitmedi. Öyle ki Hülya Avşar TV8 kanalında yeni başladığı programa eski eşini davet etmiş ve kendi ile ilgili çok cesur sorular sormuştu. Kaya Çilingir oğlu ise tüm bu sorulara içtenlikle cevap vermişti. İkili arasında ki bu ilişkinin şuan bile devam etmesi oldukça büyük başarı olarak görülürken Hülya Avşar’dan bu konu ile ilgili olarak bir adım daha geldi.
Eski eşinin yeni bir spor programına başlamasını destekleyen Hülya Avşar her yayınlanan bölümde kendi hesabı üzerinden programa ve eski eşine destek vermeyi ihmal etmiyor. Son yayınlanan bölümle alakalı olarak da bir Instagram paylaşımı yapan Hülya Avşar paylaşımına bir de şaşırtıcı bir mesaj ekledi. Eski eşinin ve diğer yorumcuların ekrana geldiği sırada televizyonun fotoğrafını çeken ve konu ile ilgili olarak “Kaya ve sevgili Erman bir araya gelince futbolu zevkle izliyorum” yorumunu yapan Hülya Avşar’ın desteği ise programı oldukça etkiliyor. Uzun süre destek vereceğini ve her programı gerçekten zevkle izlediğini söyleyen Hülya Avşar’ın takipçileri de program hakkında yorumlar göndermeye başladı. Kısa sürede popüler olan futbol programına Hülya Avşar’ın destekleri devam edecek mi merak konusu.

Hülya Avşar’dan Eski Eşe Destek
4.5 (89.86%) 292 votes

Bir önceki yazımız olan Saba Tümer Instagram Hesabı Adresi 2018 başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Saba Tümer ve Saba Tümer Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Çağla Şikel Ve Emre Altuğ Bir Kez Daha Kafaları Karıştırdı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir