Özgür Ozan Instagram

Hüsnü Çoban Vuruldu Instagram Sallandı

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Çoban vuruldu ve sosyal medyanın bir anda en çok konuşulanı oldu. Geçtiğimiz hafta ile birlikte tam 400 bölümü geride bırakan ve artık 10 senenin üzerinde bir yayın hayatına kavuşan efsane dizi “Arka Sokaklar” birkaç haftadır sosyal medyada gündem konusu olmuştu. Dizinin bu kadar gündeme gelme nedeni ise ilk bölümden itibaren dizinin başrol karakterlerinden biri olan Hüsnü Çobanın vurulması olmuştu. Senaryo gereği saldırıya uğraşan baş karakterin ölüp ölmeyeceği ise sosyal medyayı sallamıştı. Üstelik karakteri canlandıran Özgür Ozan’ın da diziye ilişkin paylaşımlarında ayrılık mesajları vermesi hayranlarının mesaj yağmuruna tutulmasına neden olmuştu. Fakat ünlü ismin bu paylaşımları sadece mesaj ile kalmadı.

Belki de daha önce eşi benzerine rastlanmayan bir Facebook organizasyonu düzenlendi. Hüsnü Çoban’ın cenazesi başlığı altında düzenlenen etkinliğe ise 160 bin kullanıcı katıldı. İki hafta boyunca ölüp ölmeyeceği tartışılan karakterin ise akıbeti sonunda belli oldu. Bu hafta 400. bölüm olarak yayınlanan özel bölümde Hüsnü Çoban vuruldu ama ölmediği görüntülendi. Başrol karakterinin gözlerini açması da yine sosyal medyada gündem oldu. Özellikle karakteri canlandıran Özgür Ozan’ın Instagram hesabına birçok mesaj gönderildi. Sosyal medya gündem olan konu hakkında ünlü oyuncudan ise henüz bir açıklama gelmedi. Dizide bundan sonra ünlü ismin canlandırdığı karaktere ne olacağı ise merak konusu oldu.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/begeni

Hüsnü Çoban Vuruldu Instagram Sallandı
4.5 (89.68%) 252 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Yeni İş Modeli Yolda başlıklı makalemizde Instagram değişiyor, Instagram firma hesabı ve Instagram güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Asena Erkin Instagram Paylaşımı Sosyal Medyayı Salladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir