Özgür Ozan Instagram

Hüsnü Çoban’ın Akıbeti Belli Oldu Instagram Sallandı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Geçtiğimiz hafta ile birlikte tam 400 bölümü geride bırakan ve artık 10 senenin üzerinde bir yayın hayatına kavuşan efsane dizi “Arka Sokaklar” birkaç haftadır sosyal medyada gündem konusu olmuştu. Dizinin bu kadar gündeme gelme nedeni ise ilk bölümden itibaren dizinin başrol karakterlerinden biri olan Hüsnü Çobanın vurulması olmuştu. Senaryo gereği saldırıya uğraşan baş karakterin ölüp ölmeyeceği ise sosyal medyayı sallamıştı. Üstelik karakteri canlandıran Özgür Ozan’ın da diziye ilişkin paylaşımlarında ayrılık mesajları vermesi hayranlarının mesaj yağmuruna tutulmasına neden olmuştu. Fakat ünlü ismin bu paylaşımları sadece mesaj ile kalmadı.

Belki de daha önce eşi benzerine rastlanmayan bir Facebook organizasyonu düzenlendi. Hüsnü Çoban’ın cenazesi başlığı altında düzenlenen etkinliğe ise 160 bin kullanıcı katıldı. İki hafta boyunca ölüp ölmeyeceği tartışılan karakterin ise akıbeti sonunda belli oldu. Bu hafta 400. bölüm olarak yayınlanan özel bölümde Hüsnü Çoban’ın ölmediği görüntülendi. Başrol karakterinin gözlerini açması da yine sosyal medyada gündem oldu. Özellikle karakteri canlandıran Özgür Ozan’ın Instagram hesabına birçok mesaj gönderildi. Sosyal medya gündem olan konu hakkında ünlü oyuncudan ise henüz bir açıklama gelmedi. Dizide bundan sonra ünlü ismin canlandırdığı karaktere ne olacağı ise merak konusu oldu.

Hüsnü Çoban’ın Akıbeti Belli Oldu Instagram Sallandı
4.5 (89.68%) 252 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Yeni Tasarımının APK Dosyaları Sızdırıldı başlıklı makalemizde Instagram yeni tasarım, Instagram Yeni Tasarım APK ve Instagram Yeni Tasarım dosyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Gizem Karaca Instagram Hesabından İtiraf Gibi Paylaşımda Bulundu
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir