Hyperlapse Android yayınlandı

Hyperlapse Android İçin Yenilendi

Kullanıcı sayısı arttıkça Instagram’a gelen yeniliklerde çeşitlenmeye başlıyor. Bu bağlamda en büyük yeniliklerden birisi de Hyperlapse İlk olarak İOS işletim sistemleri için sarışa çıkarılan uygulama büyük beğeni toplamıştı. Uygulamanın bu kadar beğeni toplamasının nedeni ise sunduğu ayrıcalıklar olmuştu. Zira uygulamayla Instagram üzerindeki fotoğrafları time- lapse özelliğiyle birleştirebiliyordunuz. Yani biraz daha açmak gerekirse fotoğraflarınızı birbirine ekleyerek hem kolaj oluşturabiliyor hem de fotoğrafları hızlandırılmış bir şekilde gösterebiliyordunuz. Tüm bu özellikleri sayesinde kısa zamanda binlerce kişinin gözdesi haline gelen uygulamanın en kötü yanı ise sadece İOS üzerinde çalışmasıydı.

Bu durumun farkında olan Hyperlapse yetkilileri ise işe el koymaya karar verdi. Android için çalışmalar sonucunda ise Hyperlapse Beta sürümü Android işletim sistemli telefonlar içinde yayınlanmıştı. Ancak tabi ki kararlı sürümün yayınlanmaması ve beta sürümünde yer alan arızalar nedeniyle pek beğenilmeyen uygulama sonunda Android için de kararlı sürümünü yayınladı. Dün itibarı ile gelen güncelleme sonrasında Hyperlapse artık Android işletim sistemleri içinde tam sürüm haline geldi. Uygulamaya gösterilen ilgi de böylece bir anda artış gösterdi. Yakın zamanda yeni birçok özelliğinde duyurulacağı haberleri verildi. Bununla beraber Android sürümün içerisinde yer alan hatalarında giderildiği belirtiliyor. İlk güncellemenin de yakında geleceğini düşünürsek Hyperlapse’in kısa zaman yayılmaya başlayacağı yorumunu yapabiliriz. İlk indirme oranları da bunu net bir şekilde ortaya koyuyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni/aylik-otomatik

Hyperlapse Android İçin Yenilendi
4.5 (90.53%) 342 votes

Bir önceki yazımız olan Hazal Kaya Takipçileri ile Başı Dertte başlıklı makalemizde Hazal Kaya, Hazal Kaya Instagram ve Instagram gündem hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Bilgisayardan Instagram Kullanma Programı GramBlr
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir