İbrahim Çelikkol Instagram İlginç Paylaşımları

İbrahim Çelikkol Instagram İlginç Paylaşımları

instagram takipçi satın al instatakipci

Sinem Kobal ile kısa süreli bir ilişki yaşayan ve ilişkinin yaşandığı ilk andan itibaren gündemden düşmeyen İbrahim Çelikkol Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar ile tekrar gündeme geldi. En son evlilik konusunda anlaşamayan ikili ayrılma kararı almışlardı. Bu olaydan sonra ise İbrahim Çelikkol hem dizisinden ayrılmış hem de ülkeden ayrılmıştı. Yaşanan olaylarla ilgili olarak her hangi bir açıklama yapmayan İbrahim Çelikkol ise sürekli olarak sessizliğini korudu. Tartışmalara Sinem Kobal’ın annesi de katılmış ve İbrahim Çelikkol’u Instagram hesabından çıkarmıştı. İmalı bir mesaj ile birlikte Instagram hesabından İbrahim Çelikkol’u silen Nuran Kobal’da en az ünlü ikili kadar konuşuldu.

Tüm bu olaylardan sonra ise İbrahim Çelikkol’dan sonunda Instagram paylaşımları gelmeye başladı. Instagram paylaşımları ise oldukça ilginç. Amerika’da bir gece kulübünde kızlar ile eğlenen İbrahim Çelikkol’un bu halleri Instagram’dan paylaşıldı. Birçok kullanıcının tepkisini çeken resimlerde İbrahim Çelikkol’un keyifli görüntüsü dikkatleri çekerken aynı zamanda ayrılığın acısını da üzerinden atmış gibi. Sinem Kobal cephesinden konu ile ilgili bir paylaşım gelir mi merak konusu.

İbrahim Çelikkol Instagram Paylaşımları Dikkat Çekiyor

Geçtiğimiz günlerde Sinem Kobal ile olan ilişkisini sonlandıran İbrahim Çelikkol önce yaşadığı şehri şimdi ise Türkiye’yi terk etti. En son yapılan Instagram paylaşımları ile ikili arasında ki ipler iyice gerilmişti. İddialara göre Sinem Kobal, İbrahim Çelikkol ile ilgili olarak “Ben “bir çiftlik hayatı yaşayamam” şeklinde ifadeler kullanarak Instagram paylaşımları yapmıştı. Bu andan itibaren ikili arasında sürekli ayrılık iddialrı boy göstermeye başlamıştı. Fakat Sinem Kobal yine Intagram’ı üzerinden yaptığı açıklamada tüm bunların yalan olduğunu söylemişti. Tüm bunlar olurken İbrahim Çelikkol ise her hangi bir açıklama ya da paylaşım yapmamıştı. Bu tarihten sonra iddialar biraz yatışmaya başlamışken bu kez ikilinin sürpriz ayrılık kararı gündeme gelmişti.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Hileleri Nelerdir Resimli Anlatım Nasıl Kullanılır?

Ayrılık nedeni olarak ise ikilin evlilik meselesinde anlaşamaması neden olarak gösterilmişti. Bu olaydan kısa bir süre sonra ise beklenmeyen bir gelişme yaşandı. İbrahim Çelikkol tüm bu süreçten sonra ayrılığın hemen ardından yaşandığı şehri terk etti. Kısa bir süre önce ise Türkiye’den ayrıldı. Ünlü ismin dizisini bırakıp Türkiye’den ayrılması ise büyük bir olay oldu. Her hangi bir neden göstermeden ünlü oyuncunun bu şekilde ülkede ayrılması konuşulurken Sinem Kobal’dan da konu ile alakalı her hangi bir açıklama yapılmadı.  İkiliden de her hangi bir açıklama yapılmazken hayranları konu ile ilgili oldukça üzgün olduklarını Instagram paylaşımları ile dile getirdi.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/turk-bot

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
İbrahim Çelikkol Instagram İlginç Paylaşımları
4.4 (87.81%) 64 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir