Sinem Kobal

İbrahim Çelikkol’dan İlginç Paylaşımlar

Sinem Kobal ile kısa süreli bir ilişki yaşayan ve ilişkinin yaşandığı ilk andan itibaren gündemden düşmeyen İbrahim Çelikkol son yapılan paylaşımlar ile tekrar gündeme geldi. En son evlilik konusunda anlaşamayan ikili ayrılma kararı almışlardı. Bu olaydan sonra ise İbrahim Çelikkol hem dizisinden ayrılmış hem de ülkeden ayrılmıştı. Yaşanan olaylarla ilgili olarak her hangi bir açıklama yapmayan İbrahim Çelikkol ise sürekli olarak sessizliğini korudu. Tartışmalara Sinem Kobal’ın annesi de katılmış ve İbrahim Çelikkol’u Instagram hesabından çıkarmıştı. İmalı bir mesaj ile birlikte Instagram hesabından İbrahim Çelikkol’u silen Nuran Kobal’da en az ünlü ikili kadar konuşuldu.

Tüm bu olaylardan sonra ise İbrahim Çelikkol’dan sonunda Instagram paylaşımları gelmeye başladı. Instagram paylaşımları ise oldukça ilginç. Amerika’da bir gece kulübünde kızlar ile eğlenen İbrahim Çelikkol’un bu halleri Instagram’dan paylaşıldı. Birçok kullanıcının tepkisini çeken resimlerde İbrahim Çelikkol’un keyifli görüntüsü dikkatleri çekerken aynı zamanda ayrılığın acısını da üzerinden atmış gibi. Sinem Kobal cephesinden konu ile ilgili bir paylaşım gelir mi merak konusu.

İbrahim Çelikkol’dan İlginç Paylaşımlar
4.4 (87.81%) 64 votes

Bir önceki yazımız olan TouchWiz Teması Instagram’dan Gösterildi başlıklı makalemizde Android Tema, Instagram haberleri ve TouchWiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir