Sinem Kobal

İbrahim Çelikkol Ülkeyi Terk Etti

Geçtiğimiz günlerde Sinem Kobal ile olan ilişkisini sonlandıran İbrahim Çelikkol önce yaşadığı şehri şimdi ise Türkiye’yi terk etti. En son yapılan Instagram paylaşımları ile ikili arasında ki ipler iyice gerilmişti. İddialara göre Sinem Kobal, İbrahim Çelikkol ile ilgili olarak “Ben “bir çiftlik hayatı yaşayamam” şeklinde ifadeler kullanarak Instagram paylaşımları yapmıştı. Bu andan itibaren ikili arasında sürekli ayrılık iddialrı boy göstermeye başlamıştı. Fakat Sinem Kobal yine Intagram’ı üzerinden yaptığı açıklamada tüm bunların yalan olduğunu söylemişti. Tüm bunlar olurken İbrahim Çelikkol ise her hangi bir açıklama ya da paylaşım yapmamıştı. Bu tarihten sonra iddialar biraz yatışmaya başlamışken bu kez ikilinin sürpriz ayrılık kararı gündeme gelmişti.

Ayrılık nedeni olarak ise ikilin evlilik meselesinde anlaşamaması neden olarak gösterilmişti. Bu olaydan kısa bir süre sonra ise beklenmeyen bir gelişme yaşandı. İbrahim Çelikkol tüm bu süreçten sonra ayrılığın hemen ardından yaşandığı şehri terk etti. Kısa bir süre önce ise Türkiye’den ayrıldı. Ünlü ismin dizisini bırakıp Türkiye’den ayrılması ise büyük bir olay oldu. Her hangi bir neden göstermeden ünlü oyuncunun bu şekilde ülkede ayrılması konuşulurken Sinem Kobal’dan da konu ile alakalı her hangi bir açıklama yapılmadı.  İkiliden de her hangi bir açıklama yapılmazken hayranları konu ile ilgili oldukça üzgün olduklarını Instagram paylaşımları ile dile getirdi.

İbrahim Çelikkol Ülkeyi Terk Etti
4.5 (89.64%) 394 votes

Bir önceki yazımız olan Filli Boya Instagram Yarışması başlıklı makalemizde Filli Boya, Filli Boya Instagram ve Instagram etkinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Burcu Güneş Para Sıkıntısı Yaşıyor İddialarını Cevapladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir