İbrahim Tatlıses Instagram

İbrahim Tatlıses Mutu Kaya’yı Ziyaret Etti

Katıldığı ses yarışmasından sonra sevgilisinin kıskançlık krizi nedeniyle başından vurduğu ve ağır şekilde yaraladığı Mutlu Kaya’dan ardı ardına güzel haberler gelmeye devam ediyor. Hayati tehlikeyi atlatan ve yoğun bakım ünitesinden çıkarılan genç kız bir süredir normal odada tedavi görmeye devam ediyordu. Söz konusu saldırı sonucunda beyninde hasar meydana gelen Mutlu Kaya’nın fizik tedavisi için ise geçtiğimiz günlerde GATA’ya kaldırıldığı yönünde haberler yapıldı. GATA’ya kaldırılır kaldırılmaz tedavisine başlanan genç ismin ilk ziyaretçisi ise kendi ile aynı kaderi paylaşan İbrahim Tatlıses oldu.

Daha önce Mutlu Kaya gibi saldırıya uğrayarak başından yaralanan ünlü isim genç kızın en büyük destekçilerinden biri oldu. Mutlu Kaya’nın yanına giderek beraber çektirdiği fotoğrafı Instagram hesabından paylaşan ünlü türkücü paylaşıma eklediği notla da derin bir mesaj verdi. Söz konusu notta “İkisi de kalleşliğe uğramış birbirinden değerli iki insan birinin adı Mutlu birinin adı İbrahim, ikisi de çok mutlu merak ediyorum şeytana uyup bunu yapanlar mutlu mu? Bir şeyi hatırlatmakta yarar var; bu işi yapmaya hiç kimsenin gücü yetmez! Çünkü, Allah’tan başka hiçbir güç bunu yapamaz yapanlar çok aciz kalırlar. Her şey Allah’tan Mutlu kardeşim; sen hoş geldin sana Allah’tan sağlık dilerim!” ifadelerine yer veren ünlü türkücüye sevenleri da bu paylaşımdan sonra birçok mesaj göndermeyi ihmal etmedi.

İbrahim Tatlıses Mutu Kaya’yı Ziyaret Etti
4.5 (90.13%) 318 votes

Bir önceki yazımız olan Arda Turan’a Büyük Destek başlıklı makalemizde Arda Turan, Arda Turan Barcelona ve Arda Turan Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Donanımlı Bir Influencer Olmak İçin Bilinmesi Gereken Basit Yöntemler
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir