Instagram ünlüler

İbrahim Tatlıses Seçim Öncesinde Instagram’dan Uyarıda Bulundu

7 Haziran seçimlerinde ilk defa milletvekili adayı olduğunu duyuran ünlü türkücü siyasete girmek istediğini dile getirmişti. Ak Partiye bu nedenle adaylık başvurusu yapan ünlü isim adaylığının kabul edilmemesinden dolayı siyasetten çekilme kararı almıştı. Fakat seçimlerin tekrarlanacağı açıklanınca ünlü isim bir kez daha adaylık başvurusunda bulundu. Fakat bu kez de adaylığı kabul edilmedi. İbrahim Tatlıses bu kez ise geri adım atmamak için bağımsız milletvekili adayı oldu. Aday olduktan sonra gerekçesini Instagram hesabından açıklayarak ünlü türkücü oyları bölmek istemediği için adaylıktan çekileceğini duyurdu.

Gelen bu haberin ardından seçim öncesinde ünlü türkücü bir kez daha Instagram hesabından bazı uyarılar yaptı. Adaylıktan çekilmesine rağmen oy pusulasından kendisinin adının da yer aldığını belirten ünlü isim seçmelerden bu konuya dikkat etmesini istedi. Açıklamasında “Bilindiği gibi 1 Kasım Pazar günü yapılacak seçimler için Şanlıurfa Bağımsız Milletvekili adaylığımı ülkemin birlik ve beraberliği için geri çekmiştim. Fakat ben adaylıktan çekilmeden önce oy pusulaları basıldığı için, oy pusulalarında ismimi göreceksiniz. Pusulalarda bulunmam sizi yanıltmasın! 1 Kasım seçimlerinde aday değilim, beni aday sanıp, oy verirseniz oyunuz geçersiz sayılacaktır! Lütfen aday olduğumu sanıp bana oy vermeyin, oylarınız geçersiz sayılmasın” ifadelerini kullanan ünlü türkücü böylece olası bir yanlışlığa karşı seçmenleri uyarmış oldu.

İbrahim Tatlıses Seçim Öncesinde Instagram’dan Uyarıda Bulundu
4.5 (90.09%) 452 votes

Bir önceki yazımız olan Melo’dan Eski Takım Arkadaşlarına Destek başlıklı makalemizde Felipe Melo, Felipe Melo Instagram ve Galatasaray hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Sibel Can Mutlu Kaya Cevabını Instagram hesabından Verdi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir