Instagram ünlüler

İbrahim Tatlıses Siyaset İçin İddialı Olduğunu Instagram

7 Haziran seçimlerinde artık siyasete girmek istediğini söyleyen ünlü türkücü İbrahim Tatlıses Ak partiye adaylık başvurusu yapmıştı. Ünlü türkücünün yaptığı bu başvuru sonucunda özellikle hayranları büyük merakla sonuçları beklemeye başlamıştı. İbrahim Tatlıses ise kısa süre sonra adaylık başvurusunun kabul görmediğini dile getirmiş ve milletvekili olamayacağını belirtmişti. Ünlü türkücünün kullandığı bu ifadeler birçok hayranını üzmüştü. Yaşanan süreç ve alınan oylardan sonra seçimlerin tekrar edilmesi kararının çıkması ise ünlü türkücüyü bir kez daha harekete geçirdi.

1 Kasım tarihinde tekrarlanacak olan seçimler için bir kez daha Ak partiden adaylık başvurusu yapan İbrahim Tatlıses yaptığı yeni başvuruda da ne yazık ki listeye girmeyi başaramadı. Başarılı ismin ikinci kez aday gösterilmemesi çok konuşulurken İbrahim Tatlıses Instagram paylaşımlarıyla olaya tepkisini dile getirmişti. Söz konusu paylaşımından sonra bayram için bir daha Instagram paylaşımı yapan İbrahim Tatlıses, bu kez paylaşımında yeniden siyaset için mücadele edeceğini duyurdu. Bu bağlamda “Sevgili hemşerilerim! Merak etmeyin, bu kez ucunda ölüm olmadıktan sonra vazgeçmek yok. Kesinlikle dönüş yok! Ya olacak, ya olacak. İbo inşallah Mecliste olacak! Kader bu kez böyle istedi. Ne oldu; hükümet kurulamadı ve seçim tekrar etti. Bu bir ışık değil midir?” ifadelerini içeren bir mesaj yayınlayan ünlü isme takipçilerinde de destek geldi.

İbrahim Tatlıses Siyaset İçin İddialı Olduğunu Instagram
4.4 (88.51%) 362 votes

Bir önceki yazımız olan Türkan Şoray’da Instagram’da Yerini Aldı başlıklı makalemizde Instagram sahte hesaplar, Instagram ünlüler ve Türkan Şoray hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Özge Ulusoy’dan Maskeli Instagram Paylaşımı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir