Instagram ünlüler

İbrahim Tatlıses Suruç İçin Instagram Paylaşımı Yaptı

Son günlerde gerek medyanın gerekse de siyasetin gündemi yaşanan terör saldırılarıyla çalkalanıyor. Bu bağlamda yaşanan saldırılara sosyal medyadan da birçok ünlü isimde tepki göstermeye başladı. İlk olarak Gülben Ergen’in şehit uzman onbaşı için yaptığı paylaşım büyük destek almış ve sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Şimdi ise memleketi Suruç’ta yaşanan bombalı saldırı için İbrahim Tatlıses bir paylaşım yaptı.

Ünlü isim doğduğu topraklarda gerçekleşen saldırdı için uzun bir Instagram paylaşımı yaptı. Ünlü isim yaptığı paylaşımda “Suruç benim gözümün bebeğidir. Oraya yapılan her hareketi kendi şahsıma yapılmış kabul ederim. İlk yetiştiğim yıllarda orada konser verirdim, Suruç deyip geçmeyin. İlk milletvekili seçimimde oraya gittim; o zaman yaşlı bir dede oğlum sen buraya gelmiş bizden oy istiyorsun bizim suyumuz yok, sen bunu nasıl yapacaksan hele bir onu söyle dedi. Ben de milletvekili seçildiğim gün ilk işim Suruç’a suyu getirmek olacak dedim ama vekillikten vazgeçtim. Bir gün İbo Show’ da dile getirdim ve dedim ki; Dedem benden su istedi, benim dedem abdestini alamazken benim yıkanmam doğru değil. O zamanın hükümetine İbo Show’dan seslendim ve Suruç’a şimdiki Cumhurbaşkanımız o zaman başbakandı, geçen dönem Fırat nehrinden Suruç’uma Su bağladılar. Dünyalar benim oldu. Şimdi ise su yerine kan akıyor bu Allah’tan reva mıdır.!!!?” İfadelerini kullanan ünlü isim böylece saldırı için duygularını dile getirmiş oldu.

İbrahim Tatlıses Suruç İçin Instagram Paylaşımı Yaptı
4.5 (89.57%) 397 votes

Bir önceki yazımız olan Snoop Dogg Bir Kez Daha Instagram’ı Karıştırdı başlıklı makalemizde Instagram fenomenler, Instagram ünlüler ve Snoop Dogg hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Burcu Güneş Para Sıkıntısı Yaşıyor İddialarını Cevapladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir