Instagram ünlüler

İbrahim Tatlıses Tartışması Sosyal Medyada Gündem Oldu

İbrahim Tatlıses Instagram

Yaptığı programın canlı yayın çıkışında uğradığı silahlı saldırı sonucunda ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan İbrahim Tatlıses bir dizi operasyon geçirmiş ve yeniden hayata döndürülmüştü. Hayati tehlikeyi atlatmasının ardından tedavisine devam edilen İbrahim Tatlıses tüm tedavilere rağmen kalıcı hasarlardan kurtulamamıştı. Bununla birlikte başarılı türkücü tedavisi sürecinde de doktorların hata yaptığını söyleyerek Amerika’ya tedavi olmaya gitmişti. Bununla beraber ünlü türkücü doktoru hakkında da bir açıklama yapmış ve doktorunu kendisini yanlış tedavi ettiği gerekçesiyle eleştirmişti.

Bunun üzerine ise doktoru İbrahim Tatlıses’e hakaret davası açmıştı. Geçtiğimiz günlerde karara bağlanan dava sonucunda ise İbrahim Tatlıses’in suçsuz olduğu kararına varılmıştı. Fakat bu karardan sonra ünlü türkücünün doktoru bir kez daha itiraz dilekçesi verdi. Bunun üzerine ise İbrahim Tatlıses resmi Instagram hesabından bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada haberlerinin yer aldığı bir gazete kupürü kullanan İbrahim Tatlıses “İsmail Koçak Bey; itirazım var diyor, benimde ŞAHİTLERİM var.!
Mağdur olan sadece ben değilim ki, çok hasta var. Ben bu işin Prof. ‘uyum, diyordu, bana da dünya alem İmparator diyor ama ben hiç bir zaman Prof. ‘um demedim, dememde. O hiç bir zaman aşağılanmadı, şuanda hırpalanan benim… Belki sevenlerim bana kızıyor; ne muhatap oluyorsun diye… O zaman şöyle diyeyim; “SEN YANMAZSAN, BEN YANMAZSAM NASIL ÇIKAR KARANLIKLAR AYDINLIĞA…” ifadelerini kullandı. Bu açıklamalardan sonra ise konunun nasıl bir karar bağlanacağı merak konusu oldu.

Uzun süre önce tedavi için Amerika’da özel bir tesise giden ünlü türkücü İbrahim Tatlıses geçirdiği ameliyatın ardından Instagram paylaşımları yapmaya başladı. İlk olarak oğlu İdo ile paylaşım yapan ve iyi olduğunu dile getiren isim ardından Amerika’da kendisini sürekli olarak ziyaret eden Sibel Can ile paylaşımlar yapmıştı. Tüm bu Instagram paylaşımları ile hayranlarına iyiyim mesajı veren ünlü türkücü her paylaşımında biraz daha iyileşmiş olarak da objektiflere yansıyor. Amerika’da gördüğü tedavi süreci yakında tamamlanacak olan İbrahim Tatlıses’in son yaptığı paylaşımda çok konuşuluyor.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Ronda Rousey Sosyal Medyayı Salladı

Söz konusu son paylaşımda İbrahim Tatlıses’i oğlu ve bazı arkadaşlarının ziyaret ettiği gözlemleniyor. Asıl ilginç olan şey ise İbrahim Tatlıses’in Amerika’da tedavi gördüğü hastane odasına çiğ köfte getirmesi oldu. Paylaşıma yansıyan söz konusu olay ise sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Fotoğrafı kendi Instagram hesabından paylaşan İbrahim Tatlıses ise paylaşımına “Sivas’tan çıktım yola, Miami’de verdim mola, Duydum İdo ziyaretime geliy, Hediyesi Tatlıses Çiğköftem ola ..!!” notunu düştü. Son paylaşımında çok daha iyi olduğu gözlenen ünlü türkücü böylece hayranlarını bir kez daha sevindirmiş oldu. Tedavinin ne zaman net olarak sonlanacağı ve ünlü türkücünün ne zaman yurda döneceği ise merak konusu oldu. Bu yönde gönderilen mesajlara yakında şeklinde cevap veren ünlü türkücü henüz net bir tarih vermekten de kaçındı. Bununla beraber ünlü türkücünün geçirdiği bu operasyonlarla tam olarak iyileşip iyileşmeyeceği de merak konusu. Zira yeni bir albüm çalışması olacağı yönünde haberlerin gelmesi net olarak iyileşecek mi sorularını da akıllara getirmeyi başladı.

 

İbrahim Tatlıses Tartışması Sosyal Medyada Gündem Oldu
4.5 (90.21%) 474 votes

Bir önceki yazımız olan Adnan Okar’ın Kediciği Instagram’ı Salladı başlıklı makalemizde Adnan Okar, Adnan Okar Instagram ve Gülşah Güçyetmez hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir