İbrahim Tatlıses Instagram Hesabından Dilan Çıtak İle Yaptığı Paylaşım

İbrahim Tatlıses Instagram Hesabından Dilan Çıtak İle Yaptığı Paylaşım

instagram takipçi satın al instatakipci

Özellikle Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlar büyük beğeni toplayan İbrahim Tatlıses Instagram hesabından yaptığı bazı paylaşımlar ise sosyal medyada gündem olmaya başarıyor.Uzunca bir süredir ekranlarda yer almayan ünlü isim İbrahim Tatlıses bu süreç içerisinde yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla gündem olmayı başarıyor.  Zira ünlü türkücünün geçtiğimiz hafta içerisinde yaptığı bir paylaşımda sosyal medyayı sallamış hatta yazılı basında da uzunca bir süre yer almıştı. Ünlü isim bu paylaşımında ise uzun süredir tartışma yaşadığı ve şuana kadar kabul etmediği Dilan Çıtak’ın kızı olduğunu kabul ettiğini ifade eden bir paylaşım yapmıştı. Paylaşımına kızının ismini de ekleyen ünlü türkücü bu paylaşımıyla uzunca bir süre konuşuldu.

Ünlü ismin kızı Dilan Çıtak ise yaptığı Instagram paylaşımında babasına artık hiçbir kırgınlığı olmadığını açıklamıştı. Söz konusu paylaşımlardan sonra İbrahim Tatlıses bu kez ise kızı ile buluştuğunu gösteren bir paylaşım yaptı. Bu kez paylaşımında da “4 Gündür yapmadığınız yorum, demediğiniz söz kalmadı. İşte her şey bu gerçekte saklı. İbo-İdo-Dilo. Ben neden mi bu kadar zaman bekledim? Çünkü her şeyin bir zamanı vardı ve doğru zaman bugünmüş.. Sizleri seviyoruz.. Hep birlikte kandilinizi bir kez daha kutluyoruz.” İfadelerini kullanan ünlü isim bu paylaşımıyla bir kez daha sosyal medyada gündem olmayı başardı. Söz konusu paylaşım kısa süre içerisinde binlerce beğeni almayı da başardı.

Yaşadığı silahlı saldırı sonrasında hiçbir adreste konser veremeyen ünlü türkücü İbrahim Tatlıses yeniden ne zaman müziğe dönebileceği konusunda henüz açıklama yapmadı. Tedavisine devam edilen ünlü türkücünün bu süreçte hakkında birçok haber de yapılmaya başlandı. Daha önce yaşadığı sağlık sorunu ile ilgili yapılan haberlerle gündeme gelen ünlü isim hakkındaki asılsız iddialara sosyal medya hesapları üzerinden sert cevaplar vererek genel itibariyle bu iddiaları yalanlamıştı. Tüm bunlara rağmen ünlü türkücü hakkında yeni iddialara yer verilmeye devam ediyor.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Hileleri Nelerdir Resimli Anlatım Nasıl Kullanılır?

İbrahim Tatlıses Hakkında Yeni Bir İddaa

Söz konusu iddiaya göre sağlık sorunu nedeniyle sahne alamayan ünlü türkücünün maddi sıkıntılar çektiği belirtildi. Maddi sıkıntılarının artması nedeniyle adıyla özdeşleşen bir kebapçısını da satışa çıkardığı söylenen ünlü isim söz konusu haberler hakkında da Instagram hesabı üzerinden bir daha açıklama yaptı. Yapılan haberin gazete kupürünü paylaşan ünlü isim paylaşımında ayrıca “Kim Çıkartıyor Bunları Anlamış Değilim. Bunu Kaç Kere Söyledim; Ya Ben Söylemekten Yoruldum, Sizler Yazmaktan Yorulmadınız. Derya Hanım; Tatlıses Kebap’ı İhtiyaçtan Devretmedi. Başka İşleri Olduğu İçin Devretti Ama Siz İllaki Bir Haber Arıyorsanız, Haber Kaynağınız Yalan Değil Doğru Olsun” ifadelerine yer verdi. Bu haberlerle beraber bir kez daha hakkında çıkan iddiaları yalanlayan İbrahim Tatlıses’e takipçileri de mesajlarıyla destek oldu.

Yaptığı programın canlı yayın çıkışında uğradığı silahlı saldırı sonucunda ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan İbrahim Tatlıses bir dizi operasyon geçirmiş ve yeniden hayata döndürülmüştü. Hayati tehlikeyi atlatmasının ardından tedavisine devam edilen İbrahim Tatlıses tüm tedavilere rağmen kalıcı hasarlardan kurtulamamıştı. Bununla birlikte başarılı türkücü tedavisi sürecinde de doktorların hata yaptığını söyleyerek Amerika’ya tedavi olmaya gitmişti. Bununla beraber ünlü türkücü doktoru hakkında da bir açıklama yapmış ve doktorunu kendisini yanlış tedavi ettiği gerekçesiyle eleştirmişti.

Bunun üzerine ise doktoru İbrahim Tatlıses’e hakaret davası açmıştı. Geçtiğimiz günlerde karara bağlanan dava sonucunda ise İbrahim Tatlıses’in suçsuz olduğu kararına varılmıştı. Fakat bu karardan sonra ünlü türkücünün doktoru bir kez daha itiraz dilekçesi verdi. Bunun üzerine ise İbrahim Tatlıses resmi Instagram hesabından bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada haberlerinin yer aldığı bir gazete kupürü kullanan İbrahim Tatlıses “İsmail Koçak Bey; itirazım var diyor, benimde ŞAHİTLERİM var.!
Mağdur olan sadece ben değilim ki, çok hasta var. Ben bu işin Prof. ‘uyum, diyordu, bana da dünya alem İmparator diyor ama ben hiç bir zaman Prof. ‘um demedim, dememde. O hiç bir zaman aşağılanmadı, şuanda hırpalanan benim… Belki sevenlerim bana kızıyor; ne muhatap oluyorsun diye… O zaman şöyle diyeyim; “SEN YANMAZSAN, BEN YANMAZSAM NASIL ÇIKAR KARANLIKLAR AYDINLIĞA…” ifadelerini kullandı. Bu açıklamalardan sonra ise konunun nasıl bir karar bağlanacağı merak konusu oldu.

İbrahim Tatlıses Instagram Paylaşımları Dikkat Çekti

Uzun süre önce tedavi için Amerika’da özel bir tesise giden ünlü türkücü İbrahim Tatlıses geçirdiği ameliyatın ardından Instagram paylaşımları yapmaya başladı. İlk olarak oğlu İdo ile paylaşım yapan ve iyi olduğunu dile getiren isim ardından Amerika’da kendisini sürekli olarak ziyaret eden Sibel Can ile paylaşımlar yapmıştı. Tüm bu Instagram paylaşımları ile hayranlarına iyiyim mesajı veren ünlü türkücü her paylaşımında biraz daha iyileşmiş olarak da objektiflere yansıyor. Amerika’da gördüğü tedavi süreci yakında tamamlanacak olan İbrahim Tatlıses’in son yaptığı paylaşımda çok konuşuluyor.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Engellediğim Kişiyi Tekrar Nasıl Bulabilirim? 2019

Söz konusu son paylaşımda İbrahim Tatlıses’i oğlu ve bazı arkadaşlarının ziyaret ettiği gözlemleniyor. Asıl ilginç olan şey ise İbrahim Tatlıses’in Amerika’da tedavi gördüğü hastane odasına çiğ köfte getirmesi oldu. Paylaşıma yansıyan söz konusu olay ise sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Fotoğrafı kendi Instagram hesabından paylaşan İbrahim Tatlıses ise paylaşımına “Sivas’tan çıktım yola, Miami’de verdim mola, Duydum İdo ziyaretime geliy, Hediyesi Tatlıses Çiğköftem ola ..!!” notunu düştü. Son paylaşımında çok daha iyi olduğu gözlenen ünlü türkücü böylece hayranlarını bir kez daha sevindirmiş oldu. Tedavinin ne zaman net olarak sonlanacağı ve ünlü türkücünün ne zaman yurda döneceği ise merak konusu oldu. Bu yönde gönderilen mesajlara yakında şeklinde cevap veren ünlü türkücü henüz net bir tarih vermekten de kaçındı. Bununla beraber ünlü türkücünün geçirdiği bu operasyonlarla tam olarak iyileşip iyileşmeyeceği de merak konusu. Zira yeni bir albüm çalışması olacağı yönünde haberlerin gelmesi net olarak iyileşecek mi sorularını da akıllara getirmeyi başladı.

Silah Saldırı Hakkında Paylaşımda Bulundu

Ülkemizde en ünlü türkücülerden biri olan İbrahim Tatlıses, her ne kadar yaşadığı silahlı saldırı sonrasında sahnelerden biraz olsun uzak kalmış olsa da sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarla hayranlarıyla kurduğu bağı devam ettiriyor. Özellikle Instagram üzerinden hem tedavisi hem de bu süreçte yaşamı ile ilgili paylaşımlar yapan ünlü isim epey büyük oranda takipçi kazanmayı da başarıyor. Son zamanlarda takipçi sayısını daha da arttıran İbrahim Tatlıses son yaptığı paylaşımla da sosyal medyada günün konularından biri oldu. Zira ünlü ismin bu paylaşımı da öğretmenler günüyle alakalı oldu.

Daha önce hiç öğretmeni olmadığını dile getiren bir paylaşım yapan ünlü türkücü paylaşımında “Bugün birbirinden onurlu, birbirinden şerefli; Öğretmenler Günü… Ama benim hiç öğretmenim olmadığı için, ben çok üzgünüm! Fakat ben çok şeyi sevenlerimden öğrendim. Bu güzelim Öğretmenler Günü’nü Kutluyorum. İyi ki varsınız öğretmenlerimiz diyorum… Ben okumayı ve yazmayı rahmetli babamdan öğrendim…” ifadelerine yer verdi. Ünlü türkücünün yaptığı bu paylaşım ise sosyal medyada günün konularından biri oldu. Oldukça beğenilen paylaşım sonrasında İbrahim Tatlıses’e takipçileri de mesajı için tebrik mesajları gönderdi. Ünlü türkücünün bu ve buna benzer paylaşımlarıyla beraber takipçi sayısının iyiden iyiye artmaya başladığını da söyleyebiliriz.

7 Haziran Seçiminde Millet Vekili Adayı Olacak

7 Haziran seçimlerinde ilk defa milletvekili adayı olduğunu duyuran ünlü türkücü siyasete girmek istediğini dile getirmişti. Ak Partiye bu nedenle adaylık başvurusu yapan ünlü isim adaylığının kabul edilmemesinden dolayı siyasetten çekilme kararı almıştı. Fakat seçimlerin tekrarlanacağı açıklanınca ünlü isim bir kez daha adaylık başvurusunda bulundu. Fakat bu kez de adaylığı kabul edilmedi. İbrahim Tatlıses bu kez ise geri adım atmamak için bağımsız milletvekili adayı oldu. Aday olduktan sonra gerekçesini Instagram hesabından açıklayarak ünlü türkücü oyları bölmek istemediği için adaylıktan çekileceğini duyurdu.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram DM Kapatma Mesaj Gelmesini  Engelleme İstemiyorum 2019

Gelen bu haberin ardından seçim öncesinde ünlü türkücü bir kez daha Instagram hesabından bazı uyarılar yaptı. Adaylıktan çekilmesine rağmen oy pusulasından kendisinin adının da yer aldığını belirten ünlü isim seçmelerden bu konuya dikkat etmesini istedi. Açıklamasında “Bilindiği gibi 1 Kasım Pazar günü yapılacak seçimler için Şanlıurfa Bağımsız Milletvekili adaylığımı ülkemin birlik ve beraberliği için geri çekmiştim. Fakat ben adaylıktan çekilmeden önce oy pusulaları basıldığı için, oy pusulalarında ismimi göreceksiniz. Pusulalarda bulunmam sizi yanıltmasın! 1 Kasım seçimlerinde aday değilim, beni aday sanıp, oy verirseniz oyunuz geçersiz sayılacaktır! Lütfen aday olduğumu sanıp bana oy vermeyin, oylarınız geçersiz sayılmasın” ifadelerini kullanan ünlü türkücü böylece olası bir yanlışlığa karşı seçmenleri uyarmış oldu.

Siyasete Girmek İstediğini Belirtti

7 Haziran seçimlerinde artık siyasete girmek istediğini söyleyen ünlü türkücü İbrahim Tatlıses Ak partiye adaylık başvurusu yapmıştı. Ünlü türkücünün yaptığı bu başvuru sonucunda özellikle hayranları büyük merakla sonuçları beklemeye başlamıştı. İbrahim Tatlıses ise kısa süre sonra adaylık başvurusunun kabul görmediğini dile getirmiş ve milletvekili olamayacağını belirtmişti. Ünlü türkücünün kullandığı bu ifadeler birçok hayranını üzmüştü. Yaşanan süreç ve alınan oylardan sonra seçimlerin tekrar edilmesi kararının çıkması ise ünlü türkücüyü bir kez daha harekete geçirdi.

1 Kasım tarihinde tekrarlanacak olan seçimler için bir kez daha Ak partiden adaylık başvurusu yapan İbrahim Tatlıses yaptığı yeni başvuruda da ne yazık ki listeye girmeyi başaramadı. Başarılı ismin ikinci kez aday gösterilmemesi çok konuşulurken İbrahim Tatlıses Instagram paylaşımlarıyla olaya tepkisini dile getirmişti. Söz konusu paylaşımından sonra bayram için bir daha Instagram paylaşımı yapan İbrahim Tatlıses, bu kez paylaşımında yeniden siyaset için mücadele edeceğini duyurdu. Bu bağlamda “Sevgili hemşerilerim! Merak etmeyin, bu kez ucunda ölüm olmadıktan sonra vazgeçmek yok. Kesinlikle dönüş yok! Ya olacak, ya olacak. İbo inşallah Mecliste olacak! Kader bu kez böyle istedi. Ne oldu; hükümet kurulamadı ve seçim tekrar etti. Bu bir ışık değil midir?” ifadelerini içeren bir mesaj yayınlayan ünlü isme takipçilerinde de destek geldi.

Terör Olayları ile İlgili Açıklamad Bulundu

Son günlerde gerek medyanın gerekse de siyasetin gündemi yaşanan terör saldırılarıyla çalkalanıyor. Bu bağlamda yaşanan saldırılara sosyal medyadan da birçok ünlü isimde tepki göstermeye başladı. İlk olarak Gülben Ergen’in şehit uzman onbaşı için yaptığı paylaşım büyük destek almış ve sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Şimdi ise memleketi Suruç’ta yaşanan bombalı saldırı için İbrahim Tatlıses bir paylaşım yaptı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Gif Gönderemiyorum Gitmiyor Sorunu Çözümü 2019

Ünlü isim doğduğu topraklarda gerçekleşen saldırdı için uzun bir Instagram paylaşımı yaptı. Ünlü isim yaptığı paylaşımda “Suruç benim gözümün bebeğidir. Oraya yapılan her hareketi kendi şahsıma yapılmış kabul ederim. İlk yetiştiğim yıllarda orada konser verirdim, Suruç deyip geçmeyin. İlk milletvekili seçimimde oraya gittim; o zaman yaşlı bir dede oğlum sen buraya gelmiş bizden oy istiyorsun bizim suyumuz yok, sen bunu nasıl yapacaksan hele bir onu söyle dedi. Ben de milletvekili seçildiğim gün ilk işim Suruç’a suyu getirmek olacak dedim ama vekillikten vazgeçtim. Bir gün İbo Show’ da dile getirdim ve dedim ki; Dedem benden su istedi, benim dedem abdestini alamazken benim yıkanmam doğru değil. O zamanın hükümetine İbo Show’dan seslendim ve Suruç’a şimdiki Cumhurbaşkanımız o zaman başbakandı, geçen dönem Fırat nehrinden Suruç’uma Su bağladılar. Dünyalar benim oldu. Şimdi ise su yerine kan akıyor bu Allah’tan reva mıdır.!!!?” İfadelerini kullanan ünlü isim böylece saldırı için duygularını dile getirmiş oldu.

Suruç Hakkında Yaptığı Paylaşım İlgi Gördü

Katıldığı ses yarışmasından sonra sevgilisinin kıskançlık krizi nedeniyle başından vurduğu ve ağır şekilde yaraladığı Mutlu Kaya’dan ardı ardına güzel haberler gelmeye devam ediyor. Hayati tehlikeyi atlatan ve yoğun bakım ünitesinden çıkarılan genç kız bir süredir normal odada tedavi görmeye devam ediyordu. Söz konusu saldırı sonucunda beyninde hasar meydana gelen Mutlu Kaya’nın fizik tedavisi için ise geçtiğimiz günlerde GATA’ya kaldırıldığı yönünde haberler yapıldı. GATA’ya kaldırılır kaldırılmaz tedavisine başlanan genç ismin ilk ziyaretçisi ise kendi ile aynı kaderi paylaşan İbrahim Tatlıses oldu.

Daha önce Mutlu Kaya gibi saldırıya uğrayarak başından yaralanan ünlü isim genç kızın en büyük destekçilerinden biri oldu. Mutlu Kaya’nın yanına giderek beraber çektirdiği fotoğrafı Instagram hesabından paylaşan ünlü türkücü paylaşıma eklediği notla da derin bir mesaj verdi. Söz konusu notta “İkisi de kalleşliğe uğramış birbirinden değerli iki insan birinin adı Mutlu birinin adı İbrahim, ikisi de çok mutlu merak ediyorum şeytana uyup bunu yapanlar mutlu mu? Bir şeyi hatırlatmakta yarar var; bu işi yapmaya hiç kimsenin gücü yetmez! Çünkü, Allah’tan başka hiçbir güç bunu yapamaz yapanlar çok aciz kalırlar. Her şey Allah’tan Mutlu kardeşim; sen hoş geldin sana Allah’tan sağlık dilerim!” ifadelerine yer veren ünlü türkücüye sevenleri da bu paylaşımdan sonra birçok mesaj göndermeyi ihmal etmedi.

Paylaşımları Tartışmalara Yol Açtı

Son dönemde Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla çok tartışılan isimlerden biri haline gelen ünlü türkücü İbrahim Tatlıses sosyal medyanın fenomenlerinden biri haline geldi. Petek Dinçöz’ün resmini kullanarak yaptığı paylaşımla gündemi sarsan isin bu kez ise 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için bir paylaşım yaptı. Instagram hesabından savaş yıllarına ait bir fotoğraf paylaşan ünlü isim paylaşımına uzunca bir yazı ekledi.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Messenger İstekler Kayboldu Görünmüyor Çözümü 2019

Uzunca bir yazı paylaşımı yapan İbrahim Tatlıses paylaşımında “KADINLARIMIZ
Dilimin döndüğü kadarıyla KADINLARIMIZI anlatacam. Tabi ki kusurlar bulacaksınız ama şuna emin olun ki; yazacağım her satır samimiyetin ta kendisi olacaktır. Ne yalan, ne dolan; onlardır bizim anamız, bacımız, nişanlımız, yavuklumuz, sözlümüz, sevgilimiz ve evimizin tek hanımefendisi EŞİMİZ!!!

Şiirleri onlara yazarız, şarkıları onlara söyleriz; aya, güneşe, güle, denize, ceylana, kekliğe, bebeğe, bir içim suya, en güzel kokuya, meleğe benzetiriz. Onların uğruna şair oluruz, ozan oluruz. Onlarsız nefes alamayız, göremeyiz, yürüyemeyiz, kalp nabza inat eder, alyuvarlar akyuvarlarımız birbirine girer, vücut kimyamız değişir onlarsız… Kalp ağrılarımız, sancılarımız, namusumuz, arımız, onlar bizim yaralarımız çünkü onlar bizim KADINLARIMIZ… Uğurlarında hapis yattığımız, prangalar eskittiğimiz KADINLARIMIZ… Annelerinden, babalarından söküp aldığımız, beyaz gelinlikler giydirip, düğünler yaptığımız, ellerine kınalar, bilezikler; gerdanlarına beşibirlikler taktığımız, evimizin hanım ağası yaptığımız… Çocuğu olmuyor diye üstüne kuma getirdiğimiz, yetmezmiş gibi kumalar getirdiğimiz, bir şey olmaz be ne olacak dediğimiz, onlar bizim vefakar, cefakar KADINLARIMIZ…

Çocukları için saçlarını süpürge edenler, sabahlara kadar pencerede kocalarını bekleyenler, beklerken uykuya yenik düşenler, uyuduğu için sopa yiyenler… Savaşta, at yok araba yok, eşleri cephede düşmanla savaşırken; bir karış toprağını ve namusunu korumak için omuzlarında cepheye top mermisi taşıyanlar, vatan uğruna şehit düşen KADINLARIMIZ… Bazen mal gibi görünen, bazen sövülen, bazen dövülen ama çocuklarının babasını dışarıya karşı küçültmeyip; “o benim evimin direğidir, kocamdır, severde döverde” diyen KADINLARIMIZ… KADINLARIMIZ’ın değerini bilin, bilelim… Sevgilerinin, emeklerinin, kıymetlerinin farkına varın, ona göre davranın… 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu Olsun… Ulan bir Kadınlar Gününü KUTLATTIRMADINIZ be HELAL OLSUN, ANAMI KOYDUM OLMADI,
AMCAMIN KARISI’la HALAMI KOYDUM GENE OLMADI HADİ bakalım buna ne diyeceksiniz sayın ATS efendi…!!!” ifadelerini kullandı. Oldukça uzun bir yazı ile düşüncelerini dile getiren ünlü türkücü özellikle kadın takipçilerinden de bu paylaşımıyla beğeni toplamayı başardı.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/takipci/turk-gercek

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
İbrahim Tatlıses Instagram Hesabından Dilan Çıtak İle Yaptığı Paylaşım
4.5 (89.1%) 402 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir