Instagram ünlüler

İbrahim Tatlıses’in Dilan Çıtak İle Yaptığı Paylaşım Sosyal Medyayı Salladı

Uzunca bir süredir ekranlarda yer almayan ünlü isim İbrahim Tatlıses bu süreç içerisinde yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla gündem olmayı başarıyor. Özellikle Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlar büyük beğeni toplayan İbrahim Tatlıses’in yaptığı bazı paylaşımlar ise sosyal medyada gündem olmaya başarıyor. Zira ünlü türkücünün geçtiğimiz hafta içerisinde yaptığı bir paylaşımda sosyal medyayı sallamış hatta yazılı basında da uzunca bir süre yer almıştı. Ünlü isim bu paylaşımında ise uzun süredir tartışma yaşadığı ve şuana kadar kabul etmediği Dilan Çıtak’ın kızı olduğunu kabul ettiğini ifade eden bir paylaşım yapmıştı. Paylaşımına kızının ismini de ekleyen ünlü türkücü bu paylaşımıyla uzunca bir süre konuşuldu.

Ünlü ismin kızı Dilan Çıtak ise yaptığı Instagram paylaşımında babasına artık hiçbir kırgınlığı olmadığını açıklamıştı. Söz konusu paylaşımlardan sonra İbrahim Tatlıses bu kez ise kızı ile buluştuğunu gösteren bir paylaşım yaptı. Bu kez paylaşımında da “4 Gündür yapmadığınız yorum, demediğiniz söz kalmadı. İşte her şey bu gerçekte saklı. İbo-İdo-Dilo. Ben neden mi bu kadar zaman bekledim? Çünkü her şeyin bir zamanı vardı ve doğru zaman bugünmüş.. Sizleri seviyoruz.. Hep birlikte kandilinizi bir kez daha kutluyoruz.” İfadelerini kullanan ünlü isim bu paylaşımıyla bir kez daha sosyal medyada gündem olmayı başardı. Söz konusu paylaşım kısa süre içerisinde binlerce beğeni almayı da başardı.

İbrahim Tatlıses’in Dilan Çıtak İle Yaptığı Paylaşım Sosyal Medyayı Salladı
4.5 (89.1%) 402 votes

Bir önceki yazımız olan Başbakan Instagram Paylaşımı Bir Kez Daha Teröre Tepki Gösterdi başlıklı makalemizde Başbakan Davutoğlu, Başbakan Davutoğlu Instagram ve Başbakan Davutoğlu varto paylaşımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Wilma Elles Sonunda Türk Vatandaşı Oldu
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir