Instagram ünlüler

İbrahim Tatlıses’in Öğretmenler Günü Paylaşımı Sosyal Medyayı Salladı

Ülkemizde en ünlü türkücülerden biri olan İbrahim Tatlıses, her ne kadar yaşadığı silahlı saldırı sonrasında sahnelerden biraz olsun uzak kalmış olsa da sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarla hayranlarıyla kurduğu bağı devam ettiriyor. Özellikle Instagram üzerinden hem tedavisi hem de bu süreçte yaşamı ile ilgili paylaşımlar yapan ünlü isim epey büyük oranda takipçi kazanmayı da başarıyor. Son zamanlarda takipçi sayısını daha da arttıran İbrahim Tatlıses son yaptığı paylaşımla da sosyal medyada günün konularından biri oldu. Zira ünlü ismin bu paylaşımı da öğretmenler günüyle alakalı oldu.

Daha önce hiç öğretmeni olmadığını dile getiren bir paylaşım yapan ünlü türkücü paylaşımında “Bugün birbirinden onurlu, birbirinden şerefli; Öğretmenler Günü… Ama benim hiç öğretmenim olmadığı için, ben çok üzgünüm! Fakat ben çok şeyi sevenlerimden öğrendim. Bu güzelim Öğretmenler Günü’nü Kutluyorum. İyi ki varsınız öğretmenlerimiz diyorum… Ben okumayı ve yazmayı rahmetli babamdan öğrendim…” ifadelerine yer verdi. Ünlü türkücünün yaptığı bu paylaşım ise sosyal medyada günün konularından biri oldu. Oldukça beğenilen paylaşım sonrasında İbrahim Tatlıses’e takipçileri de mesajı için tebrik mesajları gönderdi. Ünlü türkücünün bu ve buna benzer paylaşımlarıyla beraber takipçi sayısının iyiden iyiye artmaya başladığını da söyleyebiliriz.

İbrahim Tatlıses’in Öğretmenler Günü Paylaşımı Sosyal Medyayı Salladı
4.5 (89.72%) 356 votes

Bir önceki yazımız olan Zonguldak Alışveriş Merkezinde Yeni Instagram Yarışması başlıklı makalemizde 67 Burada, 67 Burada Instagram yarışması ve Instagram etkinlikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Windows Phone Mağazadan Instagram Neden Kaldırıldı?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir