Instagram ünlüler

İdil Naz Yarışmadan Sonrada Büyük İlgi Çekiyor

İdil Naz “Bu Tarz Benim” programı ile yıldızı yükselen ve binlerce takipçi ulaşarak yarışmada ön plandaki isim olmayı başardı. Yayınlandığı dönemde en çok sükse yapan programlardan biri “Bu Tarz Benim” yarışması olmuştu. İlk sezonu ile büyük beğeni alan yarışma ikinci sezonunda ise ayrılığa gitmişti. Yarışmanın tökezlemesinin nedeni ise kanal ve yapıcı arasında yaşana çekişime olmuştu. Söz konusu anlaşmazlıklardan sonra ise televizyon tarihinde çok sık rastlanamayacak bir olay ortaya çıkmıştı. Söz konusu olaya göre aynı program farklı jüri üyeleri ile aynı isimle farklı kanallarda yayınlanmaya başlamıştı. Kısa zamanda bu duruma da alışılmış ve yeni yarışmacılarda büyük ilgi görmeye başlamıştı.

Söz konusu yeni yarışmada ise en çok dikkat çeken yarışmacı ise İdil Naz olmuştu. Gerek giyim tarzı ile gerekse de konuşmaları ile büyük dikkat çeken isim yarışmaya damga vuran isimlerden de biri olmayı başardı. Öyle ki herkes İdil Naz’ın yarışmanın finaline kadar gidebileceğini düşünürken beklenmedik bir gelişme yaşanmıştı. Yaşanan bu gelişme ise yarışmacılar hakkında değil de yarışma hakkında olmuştu. Anlaşmazlıklar sonucunda dava sürecine taşınan yarışmanın yayından kaldırılmasına karar verildi. Yarışma kaldırılınca tabi yarışmacılar da finali göremeden erken veda etmek zorunda kaldı. Hal böyle olunca unutulmaya başlayan yarışmacılara olan ilgi de azaldı. Fakat İdil Naz yarışmadan sonrada verdiği pozlar ve konuşmaları ile dikkat çekmeye başladı. Son Instagram paylaşımları ile tekrar gündeme gelen isim şeytan konseptli fotoğraf çekimlerine ait resimler paylaştı. Kısa süre içerisinde binlerce beğeni alan paylaşımlar İdil Naz’ın daha uzun süre unutulmayacağını da kanıtlamış oldu. Zira genç yarışmacı kısa süre içerisinde fenomen olacak gibi gözüküyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/turk-gercek

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Kendi Logunuzu Yapın
İdil Naz Yarışmadan Sonrada Büyük İlgi Çekiyor
4.5 (89.8%) 357 votes

Bir önceki yazımız olan Doğa Rutkay Eşine Anlamlı Mesajı başlıklı makalemizde Doğa Rutkay, Doğa Rutkay Instagram ve Instagram ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir