Instagram ünlüler

Ido Tatlıses Doğum Günü İçin Teşekkür Paylaşımı Yaptı

Ünlü isim İbrahim Tatlıses’in oğlu olan İdo Tatlıses kısa bir süre önce babasının yolundan gittiğinin ilk somut örneğini vermiş ve ilk albümünü çıkarmıştı. Sevilen şarkılarını piyasaya böylece sürmüş olan İdo Tatlıses büyük beğeni toplamış ve artık sanat camiasında ki yerini almıştı. Babasının da desteği ile yoluna devam eden ünlü isim geçtiğimiz gün doğum günü kutlaması da yaptı. Yavaş yavaş kendisi için oluşturulan Fan kitlesine sahip olan İdo Tatlıses’in doğum gününe ise fanları katıldı. Birçok fanının sürpriz yaptığı İdo Tatlıses bu anları ise yaptığı Instagram paylaşımı ile tüm takipçileri ile paylaştı.

Annesi ve arkadaşlarında bulunduğu kutlama için Instagram üzerinden bir de teşekkür mesajı yayınlayan isim “Bugün yeni yaşımı unutmayan tüm İdof ailesindeki herkese ve aralarında bana değer verip hediye bile hazırlayan herkese çok teşekkür ederim. Değer verildiğini görünce değer veriyorum herkese. Sizi çok seviyorum.” İfadelerini kullandı. İbrahim Tatlıses ise Amerika’da tedavi altında olduğu için doğum gününe katılamadı. Artık sanat camiasına giren ve hatırı sayılır bir fan kitlesine sahip olan ünlü ismin Instagram üzerinden yaptığı bu paylaşımda büyük beğeni toplamayı başardı. Gördüğü ilgi her geçen gün artan ünlü isim kısa süre içerisinde Instagram fenomenleri arasında ki yerini de almaya başlayacak gibi duruyor.

Ido Tatlıses Doğum Günü İçin Teşekkür Paylaşımı Yaptı
4.4 (88.82%) 152 votes

Bir önceki yazımız olan Tolga Zengin’den De Vahşete Sert Çıkış başlıklı makalemizde Özgecan, Tolga Zengin ve Tolga Zengin Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Gonca Vuslateri’nin Balayı Paylaşımı Beğeni Topladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir