Instagram ünlüler

İdo Tatlıses’in Tepki Çeken Paylaşımı

Babasının hastalığı döneminde birçok kez yaptığı açıklamalar ile gündeme gelen İdo Tatlıses, müzik piyasasına girmesi ile birlikte de adından iyiden iyiye söz ettirmeye başladı. Bununla beraber İbrahim Tatlıses’in haberlerini de verdiği sosyal medya hesaplarında da oldukça fazla kişi tarafından takip edilen İdo Tatlıses ayrıca Instagram fenomeni olarak da biliniyor. Bu şekilde aktif bir sosyal medya kullanıcısı olan ismin son yaptığı paylaşım ise büyük olay oldu. Söz konusu paylaşımda İdo Tatlıses özel uçağı ile fotoğraf çektirdi.

Uçağa binilirken çekilen fotoğraf Instagram üzerinden paylaşılınca ise olan oldu. İdo Tatlıses’in birçok takipçisi söz konusu paylaşım için gösteriş iddialarında bulundu. Ünlü isme bu konuda birçok eleştiri mesajı gönderildi. Özellikle İbrahim Tatlıses hayranlarından tepki gören ünlü isim söz konusu eleştirilere ise cevap vermedi. Paylaşımın sadece gösteriş amacı güttüğü yönünde birçok eleştirilere rağmen paylaşımda kaldırılmadı. İdo Tatlıses’in söz konusu iddialara cevap verip vermeyeceği merak konusu olurken söz konusu paylaşım için daha çok yorum gelecek gibi. Zira daha önce bu şekilde paylaşım yapan birçok ünlü isimde aynı eleştirilerin hedefi olmuş ve kimileri paylaşımlarını gördükleri tepki nedeni ile geri kaldırmak zorunda kalmışlardı. İdo Tatlıses ise bu konuda oldukça kararlı gibi. Zira gelen tüm eleştirilere rağmen ünlü ismin açıklama yapmaması bu durumun kanıtı.

İdo Tatlıses’in Tepki Çeken Paylaşımı
4.4 (87.69%) 91 votes

Bir önceki yazımız olan Ebru Polat Nişan Yüzüğünü Attı başlıklı makalemizde Ebru Polat, Ebru Polat Instagram ve Ebru Polay yüzüğünü çıkardı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir