Instagram ünlüler

İdo Tatlıses’in Tepki Çeken Paylaşımı

İdo Tatlıses Instagram

Babasının hastalığı döneminde birçok kez yaptığı açıklamalar ile gündeme gelen İdo Tatlıses, müzik piyasasına girmesi ile birlikte de adından iyiden iyiye söz ettirmeye başladı. Bununla beraber İbrahim Tatlıses’in haberlerini de verdiği sosyal medya hesaplarında da oldukça fazla kişi tarafından takip edilen İdo Tatlıses ayrıca Instagram fenomeni olarak da biliniyor. Bu şekilde aktif bir sosyal medya kullanıcısı olan ismin son yaptığı paylaşım ise büyük olay oldu. Söz konusu paylaşımda İdo Tatlıses özel uçağı ile fotoğraf çektirdi.

Uçağa binilirken çekilen fotoğraf Instagram üzerinden paylaşılınca ise olan oldu. İdo Tatlıses’in birçok takipçisi söz konusu paylaşım için gösteriş iddialarında bulundu. Ünlü isme bu konuda birçok eleştiri mesajı gönderildi. Özellikle İbrahim Tatlıses hayranlarından tepki gören ünlü isim söz konusu eleştirilere ise cevap vermedi. Paylaşımın sadece gösteriş amacı güttüğü yönünde birçok eleştirilere rağmen paylaşımda kaldırılmadı. İdo Tatlıses’in söz konusu iddialara cevap verip vermeyeceği merak konusu olurken söz konusu paylaşım için daha çok yorum gelecek gibi. Zira daha önce bu şekilde paylaşım yapan birçok ünlü isimde aynı eleştirilerin hedefi olmuş ve kimileri paylaşımlarını gördükleri tepki nedeni ile geri kaldırmak zorunda kalmışlardı. İdo Tatlıses ise bu konuda oldukça kararlı gibi. Zira gelen tüm eleştirilere rağmen ünlü ismin açıklama yapmaması bu durumun kanıtı.

Ünlü isim İbrahim Tatlıses’in oğlu olan İdo Tatlıses kısa bir süre önce babasının yolundan gittiğinin ilk somut örneğini vermiş ve ilk albümünü çıkarmıştı. Sevilen şarkılarını piyasaya böylece sürmüş olan İdo Tatlıses büyük beğeni toplamış ve artık sanat camiasında ki yerini almıştı. Babasının da desteği ile yoluna devam eden ünlü isim geçtiğimiz gün doğum günü kutlaması da yaptı. Yavaş yavaş kendisi için oluşturulan Fan kitlesine sahip olan İdo Tatlıses’in doğum gününe ise fanları katıldı. Birçok fanının sürpriz yaptığı İdo Tatlıses bu anları ise yaptığı Instagram paylaşımı ile tüm takipçileri ile paylaştı.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Madonna Yine Şaşırtmayı Başardı

Annesi ve arkadaşlarında bulunduğu kutlama için Instagram üzerinden bir de teşekkür mesajı yayınlayan isim “Bugün yeni yaşımı unutmayan tüm İdof ailesindeki herkese ve aralarında bana değer verip hediye bile hazırlayan herkese çok teşekkür ederim. Değer verildiğini görünce değer veriyorum herkese. Sizi çok seviyorum.” İfadelerini kullandı. İbrahim Tatlıses ise Amerika’da tedavi altında olduğu için doğum gününe katılamadı. Artık sanat camiasına giren ve hatırı sayılır bir fan kitlesine sahip olan ünlü ismin Instagram üzerinden yaptığı bu paylaşımda büyük beğeni toplamayı başardı. Gördüğü ilgi her geçen gün artan ünlü isim kısa süre içerisinde Instagram fenomenleri arasında ki yerini de almaya başlayacak gibi duruyor.

İdo Tatlıses’in Tepki Çeken Paylaşımı
4.4 (87.69%) 91 votes

Bir önceki yazımız olan Ebru Polat Nişan Yüzüğünü Attı başlıklı makalemizde Ebru Polat, Ebru Polat Instagram ve Ebru Polay yüzüğünü çıkardı hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir