İgdaş Çalışma Saatleri

İgdaş Çalışma Saatleri

İgdaş İstanbul’da yaşayan vatandaşların doğalgaz faturası ve benzeri işlemlerini gerçekleştirmek için gün içerisinde sıklıkla ziyaret ettikleri kurumlar arasında yer alıyor. Doğalgaz açma ve kapama işlemleri için, doğalgaz fatura ödeme işlemleri ve fatura sahibini değiştirme gibi hizmetleri İgdaş yardımıyla gerçekleştiriyorlar. Gün içinde doğalgaz hizmetlerinin büyük çoğunluğunu gerçekleştiren İgdaş çalışma saatleri ise vatandaşlar açısından büyük önem gösteriyor. Özellikle fatura ödeme işlemleri için sıklıkla müracaat edilen igdaş çalışma saatleri içerisinde kuruma gitmeyen vatandaşların fatura ödeme işlemleri aksayabiliyor. Bunun sonucundaysa doğalgazın kapanması tehlikesiyle karşı karşıya kalabiliyorlar. Bunların yanı sıra fatura ödeme işlemleri sırasında sorun yaşayan vatandaşların başvurabilecekleri İgdaş müşteri hizmetleri hatları da bulunuyor. Bu yazımızda İgdaş müşteri hizmetleri, İgdaş mesai saatleri gibi merak ettiğiniz bilgilerin birçoğunu detaylarıyla sizlerle paylaştık.

İgdaş Çalışma Saatleri

İgdaş çalışma saatleri doğalgaz hizmetlerinden yararlanmak isteyen vatandaşlar için büyük önem arz ediyor. Doğalgaz faturası ödeme ya da fatura sorgulama gibi hizmetlerden yararlanmak isteyen vatandaşlar İgdaş mesai saatleri içerisinde igdaş kurumuna giderek işlemlerini gerçekleştiriyorlar. Fatura ödeme tarihi yaklaştığındaysa igdaş kurumunda büyük ölçüde yoğunluk yaşanıyor. Bu nedenle vatandaşlar sıklıkla İgdaş mesai saatleri hangi aralıklarda bunu merak ederek araştırıyorlar. İgdaş çalışma saatleri şu şekilde:

  • Sabah saat 08.00 ile öğlen saat 12.30 aralığında hizmet sağlamaktadır.
  • 12.30 ve 13.30 aralığında öğlen yemeği için mola verilmektedir.
  • Öğlen saat 13.30 ile akşam saat 17.00 aralığında hizmet sağlanmaktadır.
  • Cuma günleri öğlen yemeği için verilen mola saat 13.00 ile 14.00 aralığında gerçekleştirilmektedir. (Vikipedi)
igdaş çalışma saatleri

İgdaş Müşteri Hizmetleri

İgdaş üzerinden doğalgaz işlemlerini gerçekleştiren vatandaşlar kimi zaman sorunlarla karşı karşıya kalabiliyorlar. Bu gibi durumlardaysa sorunlarına çözüm önerileri getirilebilmesi amacıyla igdaş müşteri hizmetleri devreye giriyor. İgdaş iletişim numarası üzerinden vatandaşlar kolaylıkla igdaş müşteri hizmetleri hattına bağlanarak sorunlarını giderebiliyorlar. Acil ihbarlar için igdaş iletişim numarası 187, çeşitli öneriler ve şikayetler için igdaş iletişim numarası 153, İstanbul dışından irtibat kurmak isteyenler içinse igdaş iletişim numarası 0212 153 00 şeklinde.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Adliye Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri yazılarımız ile merak ettiğiniz firmaların çalışma saatlerine ve müşteri hizmetlerine kolayca ulaşın.

İGDAŞ Ne Demektir?

İGDAŞ kelime anlamı olarak İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş . Demektir. 1989 yılında İstanbul’a doğalgaz hizmeti sunmak amacıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulmuş olan bir dağıtım şirketidir.

İGDAŞ Aboneliği Ne İşe Yarar?

İGADŞ abonesi olarak ev ve işyerlerinize doğalgaz hizmeti verilmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle istediğiniz zaman doğalgaz ile çalışan aletler kullanabilir ya da evinizi ısıtabilirsiniz.

İGDAŞ Faturaları Nasıl Ödenir?

İGDAŞ aylık kullanım ücreti ödemesi şeklinde müşterilerine hizmet vermektedir. İGDAŞ faturalarınızı ödemek için İGDAŞ bayilerinden faydalanabilir veya Fatura ödeme merkezlerinden aylık ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çalışma Saatleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir