Igno Instagram kullanımı

Igno Instagram Uygulaması

Her geçen gün kendini güncelleyen ve yeni uygulamaları kullanıcılara sunmaya devam eden Instagram’ın yeni duyurusunda Igno Instagram Uygulaması hakkında bilgi verdi. İnternetin yaygınlaşması ile birlikte sosyal medya kullanımı da bir hayli yaygınlaştı. Kullanımı en çok yaygınlaşan sosyal medya platformlarından biri de Instagram. Öyle ki Instagram kısa süre içerisinde 200 milyonu aşkın kullanıcı sayısına ulaştı. Tabi Instagram kullanımı bu denli artış göstermişken Instagram için kullanılan uygulamalarda bir hayli artış göstermiş oluyor. Özellikle Instagram kullanımını daha zevkli hale getirmek isteyen kullanıcılar bu uygulamaları tercih ediyor.

Igno Instagram Uygulaması  Nedir ? Ne işimize Yarıyacak ?

İşte bu uygulamalardan biride Igno. Igno diğer resim düzenleme ya da biçimlendirme araçları gibi bir uygulama değil. Igno daha çok kişisel Instagram kullanımınız ile alakalı bir uygulama. Yani Igno sayesinde Instagram’ı kişiselleştirebiliyorsunuz. Igno ile yapabileceğiniz şeyler ise bildirim seslerini değiştirmek oluyor. Yani istediğiniz her hangi bir kişiden gelen bildirimleri farklı bir ses ile ilişkilendirebiliyorsunuz. Bunun yanında kişilerden gelen bildirimlere göre kullanımınızda değişiklikler yapabiliyorsunuz. Mesela arkadaşınızdan bildiri geldiğinde telefonunuzun ışığının yanıp sönmesi gibi özellikler ekleyebiliyorsunuz. Böylece çok daha eğlenceli bir Instagram kullanımı sağlamış oluyorsunuz.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni/coklu-fotograf

Igno Instagram Uygulaması
4.5 (89.77%) 481 votes

Bir önceki yazımız olan Ebru Polat Instagram Sayfası Üzerinden Uyardı başlıklı makalemizde Ebru Polat, Ebru Polat Instagram ve Ebru Polat sosyal medya hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram 700 Milyon Kullanıcı Sayısını Geçti
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir