Instagram fenomenleri

İllüstrator Lucas Levian Instagram Fenomeni Olma Yolunda İlerliyor

Instagram üzerinden her geçen gün biraz daha fazla paylaşım yapılıyor. Instagram üzerinden bu kadar fazla paylaşım yapılması ise her geçen gün yeni bir fenomenin ortaya çıkmasına neden olabiliyor. Son dönemde bu şekilde Instagram fenomeni olmaya aday olan isimler arasında yer alan yeni biri daha var. İllüstrator Lucas Levian adlı kullanıcı Instagram fenomeni olmak için adım adım ilerleyen kullanıcılardan bir tanesi. Lucas Levian paylaşımları ise zaten yapılmış olan paylaşımlarla alakalı. Yani Lucas Levian kendi ile alakalı yeni bir Instagram paylaşımı yapmadan Instagram fenomeni olmaya başladı.

Söz konusu paylaşımlarda ise Lucas Levian diğer tüm kullanıcıların yaptığı paylaşımları kullanıyor. Daha önce yapılmış olan paylaşımları kullana isim bu paylaşımlara özel tekniklerle animasyonlar ekliyor. Karakterler şeklinde eklenen bu animasyonlar ise resimleri çok daha komik hale getirmeyi başarıyor. Özellikle plaj fotoğraflarına yapılan değiştirmeler ile kısa süre içerisinde büyük beğeni alan isim son zamanlarda çok daha fazla beğeni almayı da başarıyor. Özellikle hareketli animasyonların büyük ilgi görmesi İllüstrator Lucas Levian’ın hesabının da bir fenomen haline gelmesini sağlıyor. Kısa süre içerisinde milyonlara ulaşan bir takipçi sayısı elde eden isim artık Instagram fenomenleri arasında ki yerini de aldı diyebiliriz. Zira beğeni oranlarına bakarsak aslında Lucas Levian çoktan bir fenomen olduğunu söylememiz mümkün.

İllüstrator Lucas Levian Instagram Fenomeni Olma Yolunda İlerliyor
4.5 (89.67%) 455 votes

Bir önceki yazımız olan Pelin Karahan Instagram Hesabı Adresi 2018 başlıklı makalemizde Merve Boloğur Instagram, Pelin Karahan ve Pelin Karahan Doğum Yaptı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Ergin Ataman’dan Oyuncusu Köksal İçin Açıklama
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir