InstaAgent Instagram

InstaAgent Uygulaması Hakkında Yeni İddia

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 2 Dakika

Sosyal medyanın yardımcı en çok tercih edilen uygulamalarının başında InstaAgent uygulaması geliyor. Instagram, Facebook desteğinden sonra büyük bir atılım yapan uygulama görsel açıdan rakipsiz bir sosyal medya alanı olarak dikkat çekiyor. Instagram’ın bu kadar ilgi çekmesi ve bunun yanında çok sayıda kullanıcı rakamların ulaşması haliyle uygulama geliştiricilerinin de dikkatini çekiyor. Bu nedendendir ki Instagram için birçok yan 3.parti uygulamalar yapılıyor. Kimi zaman bu uygulamalar Instagram’ın bile önüne geçebilecek kadar ün kazanmayı da başarıyor.

En Çok Kullanılan Uygulamalardan Birisi InstaAgent Uygulaması Oldu

Genel anlamda Instagram hesaplarına hangi kullanıcıların girdiği gösteren uygulama yakın zamana kadar oldukça çok sayıda indirme alıyordu. Hem Google Play hem de App Store’da büyük beğeni toplayan uygulama yakın zamanda binlerce indirme rakamı almış ve hatta 1 milyon rakamını da rahatlıkla geçmişti. Fakat yakın zamanda bir gerçek ortaya çıktı. Geçen hafta yapılan incelemede uygulamanın tamamen korsan bir yazılım olduğu öğrenildi. Her ne kadar uygulama sahibi iddiaları yalanlasa da yakalanan deliller ve ortaya çıkan casus yazılımlar durumu kanıtladı. Bunun sonucu olarak ise tüm uygulama marketleri uygulamayı çöpe taşımıştı. Bunun yanında uygulamayı kullanıcıların hemen silmesi ve şifrelerini de değiştirmesi istenmişti. Tam etki bitti derken yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Bu kez InstaAgent kullananların resimlerinin arşivlendiği ve uygulamanın elinde bulunduğu ileri sürüldü. Henüz netlik kazanmasa da konu hakkında açıklama gelip gelmeyeceği merak konusu.

Alman dizayncı Markus Gerke instagram uygulaması için tasarladığı gözlükleri tanıttı. Gözlükler instagram filtreleriyle aynı özelliğe sahip, Fotoğraf çekip instagram’da paylaşabiliyor. Bu dizaynın en enteresan yanlarından biri ise gözlüklere entegre edilmiş 5MP kamera ve mikro bilgisayar bulunması. Bu biçimde bir tuşla fotoğraf çekebiliyor sonrada gözlüğün camında instagram efektlerinden sonra nasıl gözükeceğini görebiliyorsunuz. Bu biçimde anında instagram da fotoğrafınızı paylaşmanız mümkün.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Kylie Jenner Instagram En Çok Beğenilen Fotoğrafı

Buluşun “Instaglasses” adını veren mucit ve dizayncı, insta-gözlük ile ilgili; ” Birçok insan Instagram kullanıyor. Hepsi de efektleri seviyor ve fotoğraf çekip arkadaşlarıyla paylaşıyor. Hayatınızın her anını, bütün yaşadıklarınızı hoş filtreler ile fotoğraflamak hoş olmaz mıydı?” diyor. Bu bazı askeri üslerde kullanılan bir uygulama olduğunu esasen biliyorduk. Ayrıca bu uygulamayı sivilleştirmek için Google akıllı gözlükler üzerinde esasen çalışıyor. Yani aslında o kadar da erişilemez, hayali bir teknoloji değil ama instaglasses şimdilik bize yetecek bir teknoloji olarak gözüküyor. Bakalım istenen başarıyı yakalamak mümkün olacak mı?

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/twitter/takipci

InstaAgent Uygulaması Hakkında Yeni İddia
4.5 (89.78%) 137 votes

Bir önceki yazımız olan Selçuklu Belediyesi Sosyal Medya Hamlesi başlıklı makalemizde Selçuklu Belediyesi, Selçuklu Belediyesi Instagram ve Selçuklu Belediyesi sosyal medya hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir