Instagram Android

Instagram Uygulaması 1 Milyar İndirme Aldı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Instagram uygulaması 1 Milyar indirme ile ne kadar çok kullanılmaya başladığını söylemeye artık gerek yok. Zira uygulama her geçen gün yeni bir güncelleme alarak her geçen gün yeni bir özellik daha kazanıyor. Bununla beraber uygulamaya eklenen yeni özelliklerle beraber sürekli olarak uygulama yeni kullanıcıda kazanmaya başladı. Son olarak Snapchat uygulamasının elde ettiği başarıyı geçmek için yeni bir güncelleme yayınlayan uygulama söz konusu güncelleme ile beraber resimlerin hikayesi özelliğini de aktif etmişti.

Bu özellikle beraber Instagram’ı kullanıcı sayısı da epey bir artmaya başlamıştı. Tüm bunlarla beraber 500 milyon kullanıcı sayısını da geride bırakan Instagram söz konusu kullanıcı sayılarıyla beraber kullanım aktifliğini de bir hayli arttırmaya başladı. Hem aktiflik konusunda hem de kullanıcı sayıları konusunda büyük başarılar kazanan Instagram’ın bu başarısının sonunda kanıtlandığını da belirtelim. Zira söz konusu kullanıcı sayılarıyla beraber Instagram’ın Google Play üzerinden indirilme sayıları da açıklandı. Yapılan açıklamada Instagram için sadece Android platformlarda indirilme oranlarının ise 1 milyar rakamına ulaştığı açıklandı. 1 milyar indirilmeyi geçen Instagram’ın bu rakamlarla beraber ne kadar başarılı bir uygulama olduğu da bir kez daha kanıtlanmış oldu. Söz konusu uygulamanın indirilme sayılarının ise sürekli olarak artmaya başladığını da söyleyelim.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/oto-begeni

Instagram Uygulaması 1 Milyar İndirme Aldı
4.4 (88.44%) 90 votes

Bir önceki yazımız olan Kemal Doğulu Instagram Açıklaması İle Gündem Oldu başlıklı makalemizde Instagram gündem, Instagram ünlüler ve Kemal Doğulu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Bilgisayardan Instagram Kullanma Programı GramBlr
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir