Instagram Akış Yenilenmedi Hatası 2023

Instagram Akış Yenilenmedi Hatası 2023

Son günlerde sıkça gündeme gelen konulardan bir tanesi Instagram akış yenilenmedi hatası. Uygulamayı kullanırken ara ara bu sorunlarla karşılaşıyor olabilirsiniz. Bu durumda belli başlı çözüm yöntemleri bulunmaktadır. Bunları denedikten sonra, sorunun kaynağına inebildiyseniz ortadan kalkacaktır. https://www.instatakipci.com/ sitemizde bu konu hakkında detaylı tüm anlatımları okuyabilirsiniz.

Yazımızda uygulamanın akış yenileme hatası nasıl çözülür, neyden kaynaklıdır detaylı olarak değineceğiz.

Instagram akış yenilenmedi hatası neyden kaynaklı olabilir?

Instagram konusunda en çok arananlar arasında bu soru yer almaktadır. Bir çok kişi bu sorunla karşı karşıya kalmaktadır. Peki akış yenilenmediğinden emin misiniz? Bazen takipçileriniz paylaşım yapmaz.  Ya da az paylaşım yapabilir. Bu durumda aynı gönderiler sürekli ekranda kalacaktır. Bu da akış yenilenmiyor algısı ortaya çıkarabilir. Sorunun gerçekten olup olmadığını anlamak için bu noktaya dikkat etmeniz gerekmektedir.

Kontrol bitti ve sorun var. Uyarı aldınız. Bu uyarının nedenini anlamak aslında o kadar da zor değil. Birkaç nedenden dolayı bu sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bir çok neden olmasına rağmen bir iki tanesi daha belirgin ve bilinendir. Bu uyarıyı almanıza neden olan başlıca maddeler:

Instagram akış yenilenmedi

İnternet bağlantısı

Bu hatanın ortaya çıkmasının temel nedenlerinden bir tanesi, kullandığınız internet bağlantısıdır. İnternet bağlantınız zayıf ya da çekmiyorsa bu tür durumlarla karşılaşma ihtimaliniz artar. İnternet gerekli komutu uygulamaya vermediği için, akış yenilenmedi uyarısıyla karşı karşıya kalırsınız. Bu durumda işe ilk olarak, internet bağlantınızı kontrol ederek başlayabilirsiniz. Bunun için https://www.instagram.com/ adresine girerek detaylı kontrol edin.

İnternet bağlantınızda sorun varsa ya internet bağlantısının hızlı olduğu bir tarifeye geçin. Ya da daha hızlı çeken bir operatöre geçiş yapabilirsiniz. Sorunun nedeni buysa, bu şekilde çözüm üretmeniz mümkün.

İnternet bağlantısı sorunlarında bağlantının nereden olduğu da önemlidir. Wifi mi kullanıyorsunuz yoksa kendi internetinizi mi? Sorunlar bazen bu bağlantı noktalarından kaynaklı olabilir. Bu durumda ağları kontrol etmek gerekiyor. Eğer wifi kullanıyorsanız başka internetten bağlanmayı deneyin. Sorun buradan kaynaklıysa kolay bir şekilde çözülecektir.

Instagram akış yenilenmedi hatası

Instagram kaynaklı sorunlar

İnternetle alakalı bir sorun yoksa, sorun büyük ihtimalle Instagram’ın teknik yapısından kaynaklıdır. Bu durumda yapılabilecek çok bir şey yoktur. Instgaram’ın destek bölümüyle irtibata geçerek durumu onlara anlatabilir ve yardım isteyebilirsiniz. Bu süreçte çözüm, onlara bağlı olduğu için beklemekten başka bir yol görünmüyor. Bu nedenden dolayı sorun ortaya çıktığında hem akış yenilenmez hem de fotoğraflarınızı göremeyebilirsiniz. Instagram akış yenilenmedi hatası aldığınız an uygulamayla irtibata geçip beklemek daha sağlıklı olacaktır.

Arama motoru taramaları verileri

Sorunların çoğu internet bağlantısı ya da Instagram’dan kaynaklı olmaktadır. Ancak tarama verileri de zaman zaman bu soruna yol açabilmektedir. Sorunun bundan kaynaklı olup olmadığını anlamak için tarama verilerini temizlemeyi deneyin. Bunun için ilk olarak telefondan ayarlar bölümüne girin. Uygulamalar bölümünde kullandığınız arama motorunu bulun. (Tüm arama motorlarında bu işlemi uygularsanız daha iyi olabilir.) Bu arama motoruna tıkladığınızda tarama verilerini temizle, ön belleği sil gibi seçenekler karşımıza çıkacak. Buradan her şeyi temizleyerek, arama motorunuzun hafızasını tazeleyebilirsiniz. Sorun arama motoru tarama verileri ile alakalıysa Instgaram girişlerinizde sorun yaşanmayacaktır.

Instagram akış yenilenmedi hatası nasıl çözülür

Ek olarak

https://www.instatakipci.com/blog/ sitemizden bu ve benzeri yazılarımıza ulaşabilirsiniz.

-Uygulama güncellemelerinde bazen sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyin. Bunun için telefonunuzun ayarlar bölümüne gelin. Uygulamalar bölümünden Instagram uygulamasını bulun. Ve kaldır deyin. Sonrasında tekrar yükleme işlemlini gerçekleştirin. Yükledikten sonra telefonu kapatın açın.

-Telefonunuzun ayarlar bölümüne girin. Bu bölümden uygulamalar kısmından Instagram uygulamasını bulun. Uygulamaya tıklayın ve önbelleği temizle, verileri temizle seçeneklerine tıklayın. Bunlara tıkladığınızda uygulamanın hafızası tamamen temizlenmiş olacak. Uygulamaya tekrardan kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edebilirsiniz.

-Bilgilerinizi yedekledikten sonra telefonunuzu sıfırlayın. Sorun yapılan yanlış bir ayardan kaynaklıysa ortadan kalkacaktır. (Yedekleme sonrası telefonda yer alan tüm bilgiler gidecektir. Bu nedenle kişiler, fotoğraflar ve diğer tüm bilgilerin yedeğini almanız gerekmektedir.)

Bu yazıda Instagram akış yenilenmedi neden alınır ve çözümü nedir sorularına detaylı olarak cevap bulduk. Artık sorunun nedenleri ve çözümlerine dayalı aşamaları biliyorsunuz. Unutmayın ki bu yöntemler olası ihtimallerdir. Sorun başka nedenlerden de kaynaklı olabilir. Çözüm yoksa https://www.instagram.com/  adresinden Instagram destek ekibi ile irtibata geçmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Umarım yazımız sorunlarınıza çözüm üretebilmiştir. Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle.

Instagram daha çok akıllı telefon uygulamaları üzerinden kullanılan bir sosyal medya uygulaması olarak biliniyor. Zira diğer sosyal medya uygulamalarından farklı olarak Instagram’ın web sürümü üzerinden paylaşımları ya da profilleri görüntüleseniz bile paylaşım yapma imkanını elde edemiyorsunuz. Her ne kadar Instagram’ın bunun için bir güncelleme yayınlaması beklense de Instagram için yayınlanacak olan bu güncellemeye kadar uygulamanın daha çok akıllı telefonlar üzerinden kullanıldığını da söylemek gerek. Bugünkü yazımızda temel olarak  Instagram Akış Yenileme Sorunu nu konuşacağız.

Akış sorunu

Tabi Instagram’ın akıllı telefonlar üzerinden kullanılıyor olması kimi durumlarda uygulamanın telefonlardan ya da Instagram sürümünden kaynaklı olarak sorunlarla karşı karşıya gelmesine de neden olabiliyor. Bu sorunlar arasında bazılarının ise Instagram kullanımını olumsuz yönde etkilediğini de belirtelim. Bunlardan birisi de akış yenileme sorunu. Instagram Akış Yenileme Sorunu, Instagram’da yeni paylaşımları görmek için ana sayfayı yenilemek istediğinizde akış yenileme bölümünde sayfanın bir türlü yenilenmemesiyle ortaya çıkıyor. Sayfada ortaya çıkan bu sorun bazen Instagram’ın kitlenmesine bazı durumlarda ise yeni paylaşımları görememenize neden olmakta. Peki, bu sorun neden kaynaklanıyor ve nasıl çözülür? Daha detaylı bakalım.

İnternet Bağlantınızı Kontrol Etmek

Bu noktada sorunun nedenlerinden birisi internet bağlantısından kaynaklanıyor. Özellikle mobil veri kullanıyorsanız bağlantınızın zaman aşımına uğramasından ya da internet yavaşlama sorunlarından dolayı Instagram akış yenileme sorunları ile karşı karşıya kalabiliyorsunuz. Bu sorunu çözebilmek için ise WİFİ bağlantısını denemeniz ve sorunun mobil veriden kaynaklanıp kaynaklanmadığına bakmanız gerekiyor. Eğer sorun mobil veride ise ağ ayarlarınızı sıfırlama yapabilirsiniz.

Bu yazı ilginizi çekebilir: Instagram Bilinmeyen Ağ Hatası Oluştu Çözümü

instagram-akış-yenileme-sorunu

Uygulamayı Silip Yeniden Yükleme

Bunun dışında sorun bağlantı sorunundan değilse Instagram uygulamasını silip bir kez daha yüklemeyi deneyebilirsiniz. Bu şekilde güncelleme ve benzeri nedenlerden dolayı yaşanan sorunlarda çözülmüş olacak. Instagram’ı doğru bir şekilde silmek için ise bir dizi adımlar uygulamanız gerekiyor.

 • Bunun için telefonunuzdan ayarlar kısmına girip buradan “uygulama ayarları” bölümüne girmeniz gerekiyor.
 • Ardından “uygulamaları yönet” kısmına girip Instagram’ı bulup kaldır demeniz gerekiyor. Uygulamayı kaldırmanızdan sonra ise yapmanız gereken arta kalan uygulamaları da temizlemek. Ardından ise resmi uygulama mağazanızdan uygulamayı yeniden yükleyebilirsiniz.

Instagram Akış

Instagram uygulamasında kullanıcıların paylaşımlarını görüntülemek için özel sistemler bulunuyor. Uygulamanın ana mantığında da zaten bu sistemler öne çıkıyor. Instagram Akış sistemi de bu özel teknolojiler içerisinde en çok dikkat çeken konulardan birisi. Uygulamanın ana yapısını oluşturan akış sistemi takipçilerinizin yaptıkları paylaşımları anında görmenizi sağlanıyor.

Tüm takip edilen kullanıcıların yeni paylaşımlarını bu şekilde görmek mümkün. Instagram Akış sisteminin genel mantığı bu. Kullanımda oldukça kolay. Fakat her ne kadar akış sistemi bu kadar kolay olsa da zaman zaman akış sisteminde de sorunlar yaşanıyor. Bu noktada akış sisteminde en sık yaşanan sorunlardan birisi de akışta fotoğrafların görüntülenmemesi sorunu. Peki, kullanıcılar bu şekilde akışta görüntüleme sorunları yaşadıklarında ne yapmaları gerekiyor?

Instagram Akış Sistemi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Instagram Akış Yenileme Sorunu yaşıyorsanız öncelikle gerçekten bir sorun olup olmadığını bulmanız gerekiyor. Öyle ki Instagram Akış sisteminde sürekli çok sayıda paylaşım görüntülenemeyebilir. Bu durum tamamen takipçilerinizin paylaşımlarıyla alakalı. Eğer akışınızda çok az fotoğraf varsa ya da hiç fotoğraf yoksa bu durumda takip ettiğiniz kullanıcılar ya yeni bir paylaşım yapmamış veya çok daha az paylaşım yapılmış.

Akışta takipçilerinizin eski gönderileri de gözükmüyor. Sadece yeni paylaşımların bu ekranda görünmesi zaman zaman akışın boş kalmasına neden oluyor. Bunun dışında akışta eski fotoğraflarla yeni fotoğraflar arasında sürekli değişimde söz konusu. Yani zaten akışta sınırlı sayıda fotoğraf gösterimi yapılmakta.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Post Boyutu Nasıl Ayarlanır?  
Instagram Post Boyutu Nasıl Ayarlanır?  

Dünyanın en popüler sosyal paylaşım ağı olan Instagram, artık kazanç kapısı da olduğu için gönderilerine ekstra özen gösteriliyor. Çeşitli gönderi seç...

Instagram Birden Fazla Hesap Ekleme
Instagram Birden Fazla Hesap Ekleme

Sosyal medya, insanların hayatının merkezinde yer almaya her geçen gün devam etmektedir. Instagram sosyal medya platformları arasında yer alan en popü...

Buna karşın takipçileriniz yeni bir paylaşım yapmış olsa bile bu paylaşımı akışınızda göremiyorsanız Instagram Akış Yenileme Sorunu bu durumda karşınıza çıkıyor demektir. Yapabileceğiniz ilk işlem ise uygulamanın belliğini temizlemek olacaktır. Uzun süreli kullanımlarda Instagram uygulamasının ön bellek kullanımı artacağı için bazı akıllı telefon modellerinde akış yenilme sorunları yaşanabiliyor. Sorunu çözmek için yapabileceğiniz işlemler şöyle;

Adım Adım

 • Instagram uygulamasından tamamen çıkış yapın.
 • Uygulamadan çıkış yaptıktan sonra telefonunuzun uygulama menüsü üzerinden ayarlar sekmesine giriş yapmanız gerekecek.
 • Daha sonra ise uygulamalar bölümüne girmeniz gerekecek. Buradan Instagram uygulamasını bulmanız gerekiyor. Uygulamaya tıkladıktan sonra ise açılan ekrandan “ön bellek sil” sekmesine dokunmanız gerekiyor. Bu şekilde uygulama ön bellek verileri silinecektir.
 • Sorunun devam etmesi durumunda Instagram’ı silip yeniden yükleyebilirsiniz.
  Etkinliğin düştüğünü ve Instagram kullanıcılarının birçok paylaşımı görmediklerini gerekçe gösteren Instagram akış modeli yetkililerden açıklama geldi. Bu durumdan rahatsız olduklarını her fırsatta dile getirmeye başlamıştı. Uygulama yetkilileri tarafından yapılan açıklamada hem aktifliği geri kazanmak hem de kullanıcıların sevdikleri paylaşımları kaçırmasını engellemek için yeni bir ana sayfa modelinin benimsendiği belirtilmişti. Bu açıklamanın hemen ardından ise Instagram yetkililerinden güncelleme haberi gelmişti. Kısa süre sonra uygulamaya eklenen güncelleme sayesinde kullanıcıların artık ana sayfada son yapılan paylaşımları değil de bunun yanında en beğenilen paylaşımları da görmesi sağlanmıştı.

Adım Adım

 • Gelen güncelleme ise kullanıcılardan büyük oranda tepki çekmişti. Zira birçok kullanıcı Instagram’ın eski ana sayfa modeline dönmesi için imza kampanyası bile düzenlemişti. Yapılan imza kampanyasına ise bir anda 300 bin kişi katılınca Instagram geri adım atmak zorunda kalmıştı. Fakat güncelleme aslında iptal edilmedi sadece ertelendi. Söz konusu ertelemeden sonra ise beklenen haber geldi. Instagram dün itibariyle yeni ana sayfa modeline geçtiklerini duyurdu. Instagram yetkilileri tarafından yapılan açıklamayla beraber yeni düzen hayata geçmiş oldu. Söz konusu akış değişikliği Instagram’ı nasıl etkileyecek tepkiler devam edecek mi bilinmez ama Instagram’ın bu güncellemeyle beraber birçok noktada değişikliğe gideceği kesin. Yeni güncellemenin kabul görüp görmeyeceği ise zaman içerisinde belli olacak.

  Sonuç

  Sosyal medya kullanımı genel olarak bir hayli artış göstermeye başladı. Instagram akış değişliği ile kullancılara farklı bir kullanım sunuyor. Eskiden sadece anlı mesajlaşma uygulamaları bu alanda kullanılırken şimdilerde artık anlık mesajlaşma uygulamalarının yanı sıra paylaşımlar yapılan sosyal medya uygulamaları da ortaya çıkmaya başladı. Hatta uzun süredir bu uygulamaların kullanıldığını da biliyoruz. İşte bu şekilde kullanıcıların paylaşımlarını yayınladıkları sosyal medya uygulamalarından birisi de Instagram uygulaması. Yayınlandığı ilk andan bu yana epey bir gelişme gösteren ve artık en çok tercih edilen sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram’ın genel olarak fotoğraf paylaşma üzerine kurulmuş bir sosyal medya uygulaması olduğunu da söylemek gerekiyor.

  Instagram Kullanıcıların Fotoğraf Albümlerini Oluşturmaya İzin Verecek

  Zaten uygulamanın kullanıcılardan aldığı beğeni oranları kullanıcı sayılarına da doğrudan yansıyor. Özellikle uygulamanın aktifliğinin bu şekilde epey bir artmaya başladığını da söylemek mümkün. Zira hemen her gün Instagram üzerinden binlerce hatta milyonlarca paylaşım yapılıyor. Dünya genelinde bir gün içerisinde milyonlarca paylaşımın yapıldığı bir platformda elde edilen bu başarı bazı sorunlarda ortaya koymuyor değil. Sunucu yükü ve paylaşımların sıklığı nedeniyle kullanıcıların paylaşımları görememesi de bu sorunların başında gelenlerinden. Tüm bu sorunları çözmek için ise Instagram tarafından da sürekli olarak yeni güncellemeler yayınlanıyor.

  Instagram çok sık paylaşım yapılması

  Son olarak ise Instagram çok sık paylaşım yapılmasından dolayı kullanıcıların paylaşımları kaçırmalarının önüne geçmek için yeni akış sistemini duyurmuştu. Kullanıcıların daha çok beğendikleri paylaşımların daha ön planda tutulacağını belirten Instagram Facebook benzeri akış sisteminin kullanımına ise başladığını açıkladı. Şuan için yeni güncellemenin denemelerinin yapıldığını belirten Instagram, kullanıcıların yeni akış sistemini beğenmesi durumunda ise söz konusu güncellemeyi yayınlayacaklarını belirtti. Akış sistemi güncellemesinin ne zaman yayınlanacağı konusunda net bir bilgi verilmezken Instagram’ın bu güncelleme ile beğeni toplayı toplayamayacağı da merak konusu oldu.

  Instagram Akış Düzeni

 • Instagram Akış Düzeni hakkında geçtiğimiz günlerde çok kritik bir açıklama yapıldı. Doğrudan Instagram tarafından, resmi blog sayfası üzerinden yapılan açıklama, bir süredir gündemde olan konu hakkında yani akış sistemi konusunda oldu. Kullanıcıların anasayfa akışlarını etkileyecek yenilikler hazırlığında olan Instagram’ın, aslında bunu uzun zamandır düşündüğünü biliyoruz.

Kronolojik sıralama

 • Kronolojik sıralama konusunda beklenen değişikliklerin bir türlü gelmemesi ve yeni algoritma düzeninde kararlı olunması sonrasında, kullanıcıların sürekli olarak eleştiriler göndermesi nedeniyle bu karar beklenen bir durum olarak değerlendiriliyordu. Alınan yeni karar sonrasında da tartışmalara farklı şekilde bir kez daha gündeme geldi. Şimdi bu tartışmalara ve yeni atılacak adımlara bakalım.

Instagram Akış Düzeni Nasıl Değişecek?

İlk olarak yeni sistemden söz etmek gerekiyor. Yeni sistemde daha önce açıklandığı üzere bir yenileme tuşunu göreceğiz. Bir nevi yenileme tuşu olarak karşımıza çıkacak olan yeni buton, kullanıcıların akışı istedikleri zaman yenilemelerini sağlayacak. Yani kontrol kullanıcıların olacak.

Her seferinde sayfa yenilemesi yapılarak, kullanıcıların gönderilerin başına gelmesi sorunu da böylelikle çözülmüş olacak. Yenileme siz yenile butonuna bastığınızda gerçekleştirilecek. Böylelikle akışta yenilenme siz istediğiniz sürece yapılacak ve tam kontrol sizde olacak. Bu sırada yapılacak yeni paylaşımları da yenile butonlarını kullandıktan sonra göreceksiniz.

Instagram Akış Düzeni

Instagram Akış Düzeni

 • Instagram Akış Düzeni konusunda yapılan tek değişiklik bu değil. Akış sisteminde tekrar kronolojik sıralamaya doğru bir geçiş olmayacak. Kullanıcıların beklentileri bu yönde olsa da Instagram’ın adımları bu yönde değil. Yapılan açıklamada bu konuda ilginç bir ifade kullanıldı. Instagram yetkilisi;” Siz uyurken, tatildeki arkadaşınız yeni bir paylaşım yapmışsa, kaldığınızda bu paylaşımı akışta göreceğinizden emin olabilirsiniz” gibi bir ifade kullandı.

  Başlıca gönderiler

 • Eleştiri alan mevcut başlıca gönderiler sisteminde bazı durumlarda yeni paylaşımları görmeden kaçırabiliyoruz. Instagram kullanıcıların ilgi alanlarına göre başlıca gönderiler sıralaması yapıyor ve kronolojik bir sırlama olmadığından bazı durumlarda, yeni paylaşımlar kaçırılıyor.

  Instagram Akış Düzeni

  Instagram Akış Düzeni güncellemesi sonrasında kronolojik zamana geçilmese bile kullanıcıların yeni paylaşımları kesinlikle göreceğinin sözü verilmiş oldu. Bu nasıl sağlanacak? Henüz tamamen detayları açıklanmadı. Fakat şimdilik Instagram eleştirileri anlamış ve buna göre düzenleme yapacakmış gibi gözüküyor. Yeni sistem için güncelleme geldiğinde incelemelerimizi yapıp, buna göre sistemin tüm teknik detaylarını ve yeni sistemler takipçi kazanma konusunda yeni stratejilerin neler olduğunu aktaracağız.

Instagram Akış Yenilenmedi Hatası Videosu

Bu yazımızı beğendiyseniz Instagram Eylem Engellendi Hatası yazımızı da inceleyebilirsiniz!

Sıkça Sorulan Sorular

Instagram akış yenilenemedi sorunu ile ilgili kullanıcıların en çok dert yakındıkları durumlardan biri internet bağlantısının kopmasıdır. Ancak internet bağlantısının kopmasının altında da farklı durumlar yatabilmektedir. İnternet bağlantınız varsa ancak telefonunuz internete bağlanmıyorsa bu telefonunuzdan kaynaklanabilecek bir durum olduğundan Instagram hesabınıza başka bir cihazdan giriş yapmayı deneyerek akışın yenilenip yenilenmediğini kontrol edebilirsiniz.

Başka bir cihazdan yapacağınız denemede akış yenileniyorsa telefonunuzdaki sorunu çözerek Instagram akış yenilenmiyor veya instagram ana sayfa akışı yenilenmiyor sorununu atlatabilirsiniz. Başka cihazlardan da instagram akışı yenilenmiyor sorununu yaşamanız durumunda ise ev veya iş yerinizdeki bağlantınızın kontrollerini yapmalısınız.

Böylesi durumlarda kullanıcılar farklı cihazlardan denemeler yaparak sorunun cihaz kaynaklı mı yoksa instagram kaynaklı mı olduğuna karar verebilir. Instagram kaynaklı sorunlara müdahale edemeyecek olan kullanıcılar cihaz kaynaklı problemlerde de farklı cihazları kullanarak sorunu ortadan kaldırma yolunu tercih edebilirler.

Bunun yanında instagram ana sayfa akışı yenilenmiyor sorununun tarayıcıdan kaynaklanan sebeplerle çalışmadığı durumlar mevcuttur. Bu tarz durumlarda kullanıcılar tarama geçmişini ve çerezleri silerek telefonun bir bakıma sıfırlanmasını sağlayabilirler.

Akış yenileyememe sorunu ile karşılaşmış ancak sorunu tespit edemediyseniz sorunun Instagram kaynaklı olabileceğine de ihtimal vermeniz gerekir. Instagram ana sayfa akışı yenilenmiyor sorunu ile karşılaşan pek çok kullanıcının problemi kişisel sebeplerden olsa da bazı durumlarda instagram sisteminden kaynaklanan hatalar meydana gelebilmektedir.

Instagram hareketler dökümünün açılmamasının sebeplerinden bir tanesi güncel olmayan sürümü kullanmanızdan kaynaklanıyor olabilir uygulamayı güncelledikten sonra tekrar deneyin.

Enes Bulut

Yazılar: 475

Ben Enes Bulut, 2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Reklamcılık bölümünü tamamladıktan sonra İçerik Yazarlığı ve Editörlük alanına yöneldim. Bu alanda yaklaşık 6 yıldır Instatakipci.com bünyesinde çalışıyorum. Sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanlık alanım olmak üzere birçok konuda özgün ve özel... Devamını Oku

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 53 Ortalama: 5 )

12 yorum

 1. Sema Tanar
  Sema Tanar

  Instagram bu kadar para kazanıyorsun tutsana iki yazılımcı adam gibi hep bir hata veriyor bu ne saçma iş ya!

  • sümeyye
   sümeyye

   Instagram akış yenilenmiyor bu durum iki üç hafta bu sorunla yaşıyorum bu soruna acil çözüm lütfen

   • Insta Takipçi
    Insta Takipçi

    Uygulamayı silip tekrar yükleyin.

    • Hilalka
     Hilalka

     Sildik kurduk verileri sildik hiç i şey olmuyor yine aynı giirş yapamıyorum sayfama

   • Halime
    Halime

    İnstagram sorunu düzeldi mi sizde bende de bit haftadr böyle bi türlü akış yenilenmiyor tahminin ne kadar sürer

 2. Gamzenur Kara
  Gamzenur Kara

  Bendede çok sık akış yenilenmedi hatası oluyor bu sorun hatla alakalı olabilir mi?

 3. Arda Canay
  Arda Canay

  Ne saçma bir hata ya durduk yere geliyor bi instagram keyfimiz var onuda rezil ediyor 🙁

 4. Mihriban
  Mihriban

  Merhaba instagram da dünden beri anasayfa, arama motoru,reels ve profile basıyorum ama açılmıyor lütfen yardımcı olurmusunuz

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhaba, cihazınızın ayarlar menüsüne girerek uygulamanızın verilerini ve ön belleğini temizleyiniz.

 5. Simge
  Simge

  Merhaba instagram sayfam yenilenmiyor uygulamayı silip tekrar yükledim fakat olmuyor hatta iki faktörlü korumayada aldım biri hesabamı alamaya çalıştı geri kurtardım şimdi beni şikayet etmişler hesaba giremedim sayfam bir türlü yenilenmiyor ne olmuş olabilir

 6. Alper Uyumaz
  Alper Uyumaz

  akış yenilenmedi hatası sık sık karşıma çıkıyordu ama yazıyı inceleyince çözdüm resimli anlatım olması çözümü çok kolaylaştırdı

 7. Kemal
  Kemal

  Akış yenilenmedi hatasını nasıl çözebilirim diye merak ediyordum resimli adımları uygulayarak çözdüm