Instagram Api Kullanımı

Instagram Api Kullanımı

Sosyal medya uygulamaları arasında lider olan Instagram, video izleme, fotoğraf paylaşma gibi pek çok farklı özelliği sizlere sunmaktadır. Oldukça yaygın bir şekilde uygulamada pek çok özellikte bulunmaktadır. Bu işin ticareti, para kazanması gibi konularda artık iyiden iyiye herkesin dilindedir. İşte sizlere bu yazımızda Instagram api hakkında bilgilendirme yapacağız.

Öncelikli olarak Instagram api nedir sorusunu cevaplayalım. Ancak şimdiden belirtmek gerekir ki bu konu biraz uzun olacaktır. Bildiğiniz gibi Instagram platformunda pek çok seçenek mevcuttur. Bunlar:

  • Takipçi sayısı
  • Beğeni sayısı
  • İzlenme sayısı
  • Etkileşim sayısı
  • Hikâye görüntüleme sayısı

Şirketler veya bazı insanlar bu sayıların artması için çaba gösterirler. İşte bu durumlarda ortaya doğal olmayan inorganik yollardan bu sayıları arttırma gibi seçenekler çıkmaktadır. Bu işin ticareti yapan pek çok panel bulunmasına karşın eğer ilk defa duyuyorsanız genel olarak panellerle bu işler yapılır. Paneller bir havuzdaki botları kişinin istediği Instagram hesabına yollayarak ona yukarıdaki saydığımız maddelerin artması konusunda destek olabilirler.

İşte Api seçeneği tamda bu noktada karşımıza çıkmaktadır. Çünkü panellerin hepsi bu bot takipçileri veya beğenileri bir yerden sağlıyorlar. Herkes birbirinden api almak suretiyle kocaman bir liste alıyor ve onlara göre ticaret yapıyorlar. Bir tane panel diğerinden api alarak onun servisini satmaya başlayabiliyor diyebiliriz. 3 TL karşılığında aldığınız apiyi ise isterseniz 10 isterseniz 40 TL gibi tutarlara satış yapabiliyorsunuz. Bu konuda çünkü sınır bulunmamaktadır.

instagram api

Instagram Api Kullanımı Detayları

SMM panel ismini daha önce duymadıysanız eğer artık duymanızın vakti gelmiş demektir. Günümüzün gelişen teknolojisi ile birlikte her işin bir arka kapısı da bulunmaktadır. İşte Instagram gibi bir platformun arka kapısını da bunlar oluşturmakta ve aralarında gerçekten ciddi şekilde kar yapan yerlerde bulunmaktadır. Kimi zaman bu insanlar PHP Instagram api gibi şeylere de ihtiyaç duyabilmektedir. SMM panel olarak pek çok farklı sistemler arasında en yaygın olanı elbette normal api ile servislerin çekilebilmesinden geçer. (Instagram)

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Yorum Sabitleme Özelliği Geldi!

Sitemiz üzerinden sizlere de dilerseniz api hizmeti verebilmekteyiz. Bu konuda bizimle iletişime geçerek api çekeceğinizi ve bu konuda indirim talep ettiğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Böylelikle elde edeceğiniz tüm gelirler ile birlikte son derece profesyonel bir şekilde servislerimizden yararlanabilirsiniz.

Instagram api kullanımı ile birlikte sizlerde bu platformdan şunların sağlayabilirsiniz.

  • Takipçi ve beğeni gibi çok ilgi gören şeylerin satışını yapabilirsiniz.
  • Platformdan para kazanmak konusunda ilk adımı atmış olabilirsiniz.
  • Platform sayesinde aylık düzenli bir gelire kavuşabilirsiniz.

SMM panel kullananlar sadece bu işi Instagram üzerine yapmıyorlar. Aynı zamanda Twitter, Youtube, Facebook gibi pek çok uygulama içinde aynı hizmetleri vermektedirler. Böylelikle bir kişinin nasıl olurda 5 milyon takipçisi olur gibi sorularla sizlerde artık muhatap olmak zorunda kalmazsınız.

Instagram hesabınızı geliştirmek ve büyütmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz; https://www.instatakipci.com/

API Nedir?

API, bir uygulamada yer alan alt yeteneklerin başka bir uygulamada yerleşik olarak kullanılabilmesi için yeteneklerin paylaşılmasına verilen isimdir. Yetenekler asıl uygulama tarafından paylaşılır ve diğer uygulamalar bundan yararlanır.

Instagram Nedir?

Instagram; internet bağlantısı kullanarak, bireylerin kendilerine ailt hesaplar açabildiği ve bu hesaplar üzerinden tanıdıkları veya tanımadıkları kişilere dijital içerikler paylaşabıldığı bir uygulamadır.

Instagram API Ne İşe Yarar?

Instagram API ile birden fazla hesabı aynı anda yönetebilir ve bu hesapları koordine bir şekilde birbirine bağlayabilirsiniz.

Youtube Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir