Instagram Bana Soru Sor Özelliği

Instagram Bana Soru Sor Özelliğini Sundu

Zaman içerisinde bireylere sunulan ürünler çeşitliliğe kavuştu diyebiliriz. Buna uygulamaları da dahil etmek mümkün. Öyle ki sosyal medya uygulamaları denildiğinde sayılabilen isimler arasında Facebook, Twitter ve Instagram gibi popüler platformlar yer alıyor. Hal böyle olunca her biri kendi içinde farklı özellikleri barındırıyor ve güncellemeler ile de kullanıcılara yeni özellikler sunuluyor. Instagram son dönemde hem IGTV hem de soru sorma özelliğini aktifleştirdi. Peki, Instagram bana soru sor özelliği nasıl kullanılıyor?

Instagram Bana Soru Sor

Instagram genel olarak bakıldığında fotoğraf ve video paylaşım uygulaması ancak öyle güncellemeler gerçekleştirildi ki birçok özellik uygulama bünyesine dahil edilerek kullanıcılara seçenekler sunulmuş oldu. Video paylaşırken belirlenen bir dakika sınırını genişleten ve kullanıcıların süresi 1 saate kadar çıkan videoları izleme imkanı bulabileceği IGTV özelliğinden sonra şimdide Instagram bana soru sor özelliği yayına girdi. Hikaye bölümünde kullanılabilen Bana Soru Sor özelliği ile birlikte kullanıcı sorduğu soruya takipçilerinden yanıt alabilecek. Daha önceleri yanıt için soruyu soran kişinin oluşturduğu kalıplar kullanılmaktaydı ama bu durum Bana Soru Sor özelliği ile değişti ve artık herkes sorulara istediği şekilde kendi özgün mesajını yazabilecek.

Instagram Bana Soru Sor Özelliği

Instagram bana soru sor ile ilgili bir diğer detay ise şu şekilde; cevapları veren kişilerin kimliği soruyu yönelten kullanıcı tarafından görülebilecek ve kullanıcı isterse bu yanıtları ayrı bir hikaye olarak paylaşabilecek. Fakat yayınlanan hikayede cevaplayan kişinin bilgileri ve fotoğrafı görülmeyecek.

Gerçekleştirilen güncellemeler sayesinde yeni özellikleri kullanıma açan Instagram uygulaması son olarak Bana Soru Sor özelliğini aktif etmiş durumda. Instagram bana soru sor, IGTV gibi özellikleri bünyesine dahil eden ve kullanıma sunan Instagram uygulaması popüler sosyal medya platformları arasında yer almaya devam ediyor.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Yeni Bir Selfie Telefonu Daha Geldi

Instagram bana soru sor özelliği konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk takipçi satın alma ve Instagram Türk beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilir ve tüm sosyal medya uygulamalarındaki ihtiyaçlarınızı sitemizden karşılayabilirsiniz.

Konuyla ilgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Instagram Bana Soru Sor Özelliği
5 (100%) 3 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram'a Uzun Video Nasıl Yüklenir? başlıklı makalemizde instagram video süresini arttırma ve instagrama uzun video yükleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir