İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla

Instagram Başkasına Takipçi Gönderme

Her gün milyonlarca kullanıcının aktif olduğu Instagram başkasına takipçi gönderme işlemleri giderek önem kazanmaya devam etmektedir. Birçok önemli hesabın dahi bir anda takipçilerini yükseltmesiyle şifresiz takipçi çoğaltma süreci çok daha gerekli hale gelmiştir. İtibar ya da saygınlık demek olan takipçi sayısının fazlalığı için sizlerde başkasına takipçi gönderme yapabilirsiniz. Bu durumun nasıl yapıldığına geçmeden önce neler getireceği bilinmelidir.

Çok daha aktif hale getirilecek profil hesabının paylaşımları beğenilecek, daha çok ziyaretçi kazanılabilecek. Instagram hesabından başkasına takipçi gönderme işlemiyle mükemmel bir hediye verme şansınız da bulunmaktadır. Doğum günü ya da özel günlerde reel hediyelerden ziyade bu tip bir hediye farklılığı da ortaya koyacaktır. Bir anda takipçi sayısının katlandığını görmek şüphesiz ki herkesi sevindirecektir. Ayrıca işlemlerin zahmetsiz ve hızlı bir şekilde yapılması da tam anlamıyla kazan kazan durumunu beraberinde getirmektedir.

Instagram Takipçi Gönderme Nasıl Yapılır?

Başkasına hediye ya da sürpriz niteliğinde olacak Instagram takipçi gönderme işlemleri için bazı bilgiler talep edilir. Ancak bu bilgilerin tamamı güvenlik amacıyla olurken hesabın bloke edilmesi, ele geçirilmesi ihtimali söz konusu değildir. Bazı durumlarda görülen şifre talepleri durumu kesinlikle olmamaktadır. Instagram kullanıcı adı bilgisiyle işlemler kolaylıkla yapılabilmektedir. Sistem üzerinden herhangi bir sorun yaşanmasına sebep verebilecek durum yoktur. Günlük olarak da belirli bir düzen içinde artabilecek takipçi alımları söz konusudur. Bununla birlikte takipçi sayılarına göre değişkenlikler vardır. İstenilen Instagram hesabı için takipçi gönderme işlemleri yapılabilmektedir. Buna ilişkin herhangi bir sınırlandırma olmadığı gibi kullanıma dair şartlarda son derece esnektir. Kısa zaman diliminde hangi hesaba takipçi gönderimi yapılacağının belirtilmesiyle aynı gün içinde gönderim olur. Birden fazla hesaba gönderim yapılabileceği gibi aynı hesaba birden fazla takipçi gönderme işlemleri de başlatılabilmektedir.

Instagram Takipçi Gönderme Nasıl Yapılır?

Başkasına Takipçi Gönderme İşlemi Güvenli Midir?

Sanal dünyada yapılacak işlemlerde tam anlamıyla bir güvenli durumunda bahsedilmesi pek mümkün olmamaktadır. Burada önemli olan husus başkasına takipçi gönderme sürecinin nasıl yapıldığıyla ilgilidir. Güvenilir ve kaliteli yerler üzerinden yapılacak satın almalarda herhangi bir sorun yaşanması beklenmez. Bununla birlikte takipçilerin aktif ve Türk olması, kullanımının bulunması da öne çıkan diğer hususlardandır. Instagram tarafından hesapların kimler tarafından takip edildiği ve aktiflik durumları yakından izlenir. Buna dair ortaya çıkabilecek durumlarda doğrudan hesapla ilgilidir. Ancak hedef sayfaların Instagram takipçilerini arttırmak ya da küçük bir hediye takdimi için başkasına takipçi gönderimi yapılabilir. Takipleşme durumunda yakınlık ve ilişki çerçevesi de öne çıkarır. Benzer profilleri ve sayfaları takip eden hesapların takipçi durumuna gelmesinde herhangi bir sakıncalı durum olmayacaktır. Çok aşırı sayıda takipçi gönderimi ise Instagram hesapları için pek kabul edilebilir bir durum değildir. Ancak yine de erişim engelleme ya da blok halinin ortaya çıkacağını söylemenin de kesinliği yoktur.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Veri Kullanımı Tasarrufu Nedir?
Instagram Veri Kullanımı Tasarrufu Nedir?

Instagram, günümüzde en popüler sosyal medya platformlarından biridir. Fotoğraf ve video paylaşımı üzerinden etkileşim imkanı sunan bu platform, ayrıc...

Instagram Hikaye Gizli Etiket Nasıl Yapılır?
Instagram Hikaye Gizli Etiket Nasıl Yapılır?

Instagram hikayelerinde, takipçilerinizin dikkatini çekmek ve etkileşimi artırmak için kişileri veya konumları etiketlemek oldukça yaygın bir uygulama...

Bu yazımızı beğendiyseniz Instagram’da Takipçi Satın Almanın Zararları Var mı? yazımızı da daha detaylı bildiriler edinmek için inceleyebilirsiniz!

Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Instagram hesabınızdan başka hesaplara hediye olarak takipçi göndermeniz söz konusu değildir. Ancak güvenilir sosyal medya sitelerinden sevdiklerinize takipçi yollamanız kolayca mümkündür!

Sevdiğiniz kişilere takipçi yollamak mı istiyorsanız? O zaman doğru yerdesiniz! instatakipci.com üzerinden %100 güvenli bir şekilde istediğiniz kadar takipçiyi, istediğiniz kişilere yollayabilirsiniz.

Hediye olarak instagram takipçi göndermek istiyorsanız tek bilmeniz gereken, takipçi göndermek istediğiniz hesabın instagram kullanıcı adı olacaktır.

Sitemiz üzerinden yapacağınız tüm sosyal medya alışverişleriniz yüzde yüz güvenilirdir. Hesabınız engellenmez.

Instagram’da popüler olmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken ilk şey takipçi sayınızdır. Takipçi sayısı arttıkça popüler olursunuz.

Instagram profiliniz için sizleri takip edebilecek kişi sayısında sınır yoktur.

Enes Bulut

Yazılar: 466

Ben Enes Bulut, 2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Reklamcılık bölümünü tamamladıktan sonra İçerik Yazarlığı ve Editörlük alanına yöneldim. Bu alanda yaklaşık 6 yıldır Instatakipci.com bünyesinde çalışıyorum. Sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanlık alanım olmak üzere birçok konuda özgün ve özel... Devamını Oku

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Başkasına Takipçi Gönderme Hakkında 4 Adet Ziyaretçi Yorumu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 53 Ortalama: 5 )

4 yorum

 1. Mehmet Yağmur
  Mehmet Yağmur

  Takipçi gonderecem başka hesaba

 2. Kumsal
  Kumsal

  Yok

 3. levent özaslan
  levent özaslan

  Instagram Başkasına Takipçi Gönderdim ama sayfası spam yedi. Ne yapmalıyım sizce ?

 4. hasan ali şanal
  hasan ali şanal

  Başka hesaba takipçi gönderince bizden ne kadar para gider ?