Instagram Beğeni ile Keşfet Alanı

Instagram beğeni konusunun ne kadar önemli olduğunu artık günümüzde bilmeyen yok. Instagram sosyal medya alanında çok yaygınlığı artmış durumda ve insanlar tarafından da çok kullanılıyor. Milyonlarca kullanıcı artık Instagram üzerinden tüm işlemleri gerçekleştirmekte. Ayrıca açık konuşmak gerekirse aslında Facebook’un pabucunu dama atmış bulunuyor. Elbette ki bu kadar önemli olan bir sistem olarak karşımıza çıkarken Facebook Instagram’ı birçok olayını da bilmek gerekiyor.

Özellikle keşfet alanı bu anlamda çok büyük önem arz etmektedir. Keşfet alanı ile ilgili olarak birkaç bilgi vermeye gayret gösterelim. Herkesin Instagram hesabında keşfet alanları değişiklik göstermektedir. Öncelikle bunun bilinmesi gerekir. Sizler hangi etiketleri ve hangi hashtagleri beğendiyseniz Instagram buna göre bir ayrım gerçekleştiriyor ve sizlerin beğenmiş olduğunuz verilere göre sizlere gerekli sunumları gerçekleştiriyor. İki kişi yan yana oturduğunda keşfet alanlarına baktığında farklı fotoğrafları ve videoları görmesini en belli bariz sebebi budur. Yani Instagram siz de ve her konuda yardımcı olmaya çalışıyor. Sunmuş olduğu sistemlerin içerisinde de böyle bir alan mevcut olarak sizlerle buluşturuyor.

Instagram Beğeni Sistemleri Nasıl Kullanılır?

Gelelim bunun devamına Instagram beğeni ile sizler de bu keşfet alanına girmeyi başarıyorsunuz. Yalnız burada asıl önemli olan şey bu keşfet alanına girmek değil doğru beğeni sayısına ulaşabilmek. Bu gerçekten de çok basit değil. Keşfet alanına düşürebilmek için sizler çok ciddi bir paylaşım yapma. Nasıl ciddi bir takipçi sayısına sahip olmanız ve ciddi bir beğeni almış olmanız gerekmektedir. Yani bir fotoğrafınız 50-100 beğeni aldığı zaman bir anda keşfet alanda düşmüyorsunuz. Ayrıca şöyle bir durum da söz konusu; keşfet alanının ilk sayfasında ya da ikinci sayfasında çıkan resimlerle ilgili olarak herhangi bir resme tıkladığınız zaman alta doğru bu resimlere benzer resimlerin devam etmiş olduğunu görüyorsunuz. Bu alanda çıkmak bile çok büyük avantaj sahibi ediyor.

Ayrıca burada en önemli noktalardan biri de şu; Google ile ilgili olarak web sitesi çalışmalarında bir algoritma var ve arama motoru algoritması sayesinde sizler de başarılı olabiliyorsunuz. Yani belirli bir düzen halinde çalıştığınız zaman nasıl iş yerlerinde başarı geliyorsa bu durumda Google’da da başarı gelmesi normal. Ancak Instagram bu sistemlerden çok daha farklı bir sistemle çalışıyor. Yani tamamen sizlerin beğeni almanızı istiyor. Beğeni almadıktan sonra sizleri ön plana çıkartmıyor.

Instagram Beğeni Sistemi Kullanım Avantajları

Instagram beğeni sistemi üzerine o zaman ciddi anlamda çalışmak ve kafa patlatmak lazım olduğunu söylemek gerekir. Peki, burada nasıl beğeni toplanabilir veyahut ta sayfanızda paylaşmış olduğunuz bir fotoğraf veya video çok beğeni ile birlikte keşfet alanına nasıl düşürebilirsiniz? Günümüzde bunun için iki tane yöntem mevcut. Elbette ki bir tanesi ciddi anlamda beğeni ve takipçi kasmak bunun için çeşitli bölümler ve sayfalar mevcut. Bu sayfaları beğenerek sizlerin de takip etmeniz ve takipçilerinizin de sizi takip etmesi. Bunun haricinde daha fazla kitleye hitap etmenin ve elbette ki paylaştığınız fotoğraflarımı beğenilerek karşılıklı beğen beğendir sistemi sayesinde ön plana çıkmasını sağlamak. Bunun için aşağı yukarı ortalama 6 aylık çalışma durumu söz konusu. 6 aylık çalışmadan sonra ancak belki bu konuda bir başarı elde edilebilir.

Ancak %100 değildir. Bunun için firmalar ikinci yolu tercih etmektedir. Instagram beğeni satın al tercihleri sayesinde daha kolay bir şekilde sonucu edilebilmektedir. Hatta bu beğeniler günümüzde artık otomatikleştirilmiş hale getirilmekte ve internet siteleri tarafından sizlere sunulmaktadır. Instagram hesabı olanlar için en büyük sorunlardan biri olan takipçi ve beğeni konusunda böylece daha kolay bir şekilde sonuca gitme şansına sahip olmaktasınız. Takipçi satın alan sistemlerde öteki bu sayede daha rahat bir şekilde hareket etmekte ve kendi kitlesini çok daha kolay bir şekilde oluşturarak sonuç alma şansına sahip olmaktadır.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Dondurulan Instagram’ı Geri Açma

Instagram Beğeni Sistemi Nasıl Avantaj Sağlar?

Bunları gerçekleştirirken de en önemli olay Aslında sizlerin doğru ve düzenli bir şekilde bu işlemleri gerçekleştirerek istediğiniz sonuçları ulaşabilmenizdir. Instagram’daki beğeni sistemleri sayesinde sizler de almış olduğunuz otomatik beğeniler ile bir ay boyunca yapmış olduğunuz bütün çalışmalardan sürekli olarak beğeniler alır ve böylece daha fazla insanın sizi görmesini sağlayabilirsiniz. Daha fazla insanın sizi görmesi demek aslında sonrasında daha hızlı bir şekilde ilerleme sağlamak anlamına gelecektir. Burada en önemli sistemlerden bir tanesi hiç kuşku yok ki beğenilerin otomatik olarak alınması.

Günümüzde artık bu sistemler otomatik olarak satılmakta. Böylece her fotoğraf paylaştığınızda veya video paylaştığınızda tek tek sistemlerine dönmek yerine çok daha rahat bir şekilde geri dönüş alınması sağlanmaktadır. Bu yüzden de sizler de daha dikkatli bir şekilde tercihlerinizi yaparsanız daha kaliteli ve daha rahat bir şekilde sonuç alma şansına sahip olabilirsiniz. Elbette bunları gerçekleştirirken özellikle size tavsiyemiz güvenilir yerlerden bu tarz takipçi ve beğeni satın alma fikirlerine gitmek olmak da takipçi sayısı ile alakalı olarak şunu söylemek gerekir ki her ne kadar sizin beğenileriniz olsa da takipçi sayımız da özellikle sizlerin takip edilmesi açısından önemlidir.

Takip edilmeyen bir sayfayı kimse takip etmeye çalışmış. Ancak ciddi bir kitlesi olan sayfanın kesinlikle takip eden sayısı ona göre artacaktır. Çünkü insanlar bu sayfanın güvenilir olduğunu düşünecek ve buna göre de daha fazla takip etme konusunda yönerge almış olacaklardır.

Instagram’da yaşadığınız sorunları bize bildirerek çözüm bulabilirsiniz. Tüm sorularınız büyük bir titizlikle cevaplanmaktadır. Instagram beğeni satın alma ve Instagram takipçi satın alma işlemlerinizi de güvenilir bir şekilde sitemizden gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Keşfet Sayfası Nedir?

Birçok değişkenle etkilenerek oluşan keşfet sayfası bu etkenlere göre şekillenerek takip etmediğiniz hesapların paylaşımlarını karşınıza çıkarıyor. Çoğu kişinin de amacı popülerlik elde edebilmek ve takipçi arttırabilmek için paylaşımlarının Instagram keşfet sayfası üzerinde görünmesi oluyor. Böylelikle onu takip etmeyen kişilerden de beğeni alabilecek ve daha da önemlisi takipçi sayısını arttırabilecek. Bu konu bu derece önemli bir hal alınca ve ilgi de görünce birçok çeşitli çözüm yolu da ortaya çıktı. Bakalım Instagram keşfet sayfası üzerine kendi paylaşımlarımızı nasıl düşürebiliriz?

Instagram Keşfet Sayfasına Nasıl Çıkılır?

Paylaşımlarınızda detaycı olmak Instagram keşfet sayfası üzerine paylaşımlarınızın düşme ihtimalini artıracaktır. Tüm konu zaten tamamen sizin paylaşımınız ve detaylarıyla alakalı. Odaklanacağımız nokta paylaşımımızsa şimdi bakalım bu detaylar nelermiş? Hangi ayrıntılara dikkat etmemizin ardından paylaşımımız Instagram keşfet sayfası üzerine düşermiş?

İlk dikkat etmeniz gereken nokta mutlaka konum belirtin. Konum en önemli detaylardan biridir ve size büyük faydası olacaktır.

Hashtag’ler ile fotoğrafınızı nitelemenizde oldukça önemli. Ama Hashtag sayısında abartıdan kaçının ortalama 7-8 Hashtag ideal denilebilir. Bir diğer husus Hashtag’lerin fotoğraf ile alakalı olması konusudur. Mutlaka dikkat etmelisiniz.

Konuyla ilgili videoyu izleyebilirsiniz.

Instagram Beğeni ile Keşfet Alanı
İçeriğimize oy verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Instagram Öne Çıkarma Özelliği Nasıl Kullanılır? başlıklı makalemizde Instagram öne çıkarma özelliği hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir