Instagram Beğeni Silme Nasıl Yapılır?

Hayatımıza girdiği günden beri büyük değişikliklere neden olan sosyal medya, en büyük atılımlarından birini Instagram sayesinde sağlamıştır. Birçok internet kullanıcısı Instagramla tanışarak sosyal medya kullanıcıları arasına dâhil olmuştur. Instagram kullanıcıların takipleştiği ve birbirlerinin gönderilerini beğendiği bir platformdur ve bu platformda zaman zaman sorunlarda ortaya çıkabilmektedir. Bunlardan biride istenilmeyen kişiler tarafından gönderilerinizin beğenilmesidir. Hesabınız gizli değilse gönderilerinizi herkes görebilir ve beğenebilir. Bunun önüne geçmek isterseniz hesabınızı gizlemeli ve yalnızca arkadaşlarınızın gönderilerinize ulaşmasına izin vermenizdir. Hesabınızı gizlemek istemiyor ve yalnızca bazı kişilerin gönderilerinizi beğenmesini istemiyorsanız Instagram beğeni silme işlemi yapmalısınız. Bugünkü yazımızın konusunu oluşturan Instagram beğeni silme birçok kullanıcı tarafından merak edilmekte ve araştırılmaktadır. İsterseniz bizde daha fazla uzatmadan konumuza geçelim ve sizleri daha fazla bekletmeyelim.

Instagram Beğeni Silme

Instagram’da istemediğiniz kişiler gönderilerini beğendiyse bundan kurtulmanın tek yolu beğenileri kaldırmaktır. Bunun içinde gönderinizi beğenen bu kişiyi engellemelisiniz. Engellediğiniz kişi paylaşımlarınızı göremez, beğenemez ve yorum yapamaz. Instagram beğeni silme işleminde en kolay yöntemde budur.

Instagram Beğeni Silme Nasıl Yapılır?

Instagram’da fotoğrafınızı ya da videonuzu beğenen kişinin beğenisini kaldırmak istiyorsunuz, fakat tamamen engellenmesini de istemiyorsanız, bunun içinde bir yöntemimiz bulunmakta. Öncelikle bu kişiyi engelleyin ve ardında da engeli kaldırın. Bu işlemden sonra bu kişinin tüm beğenileri ortadan kalkacak ve gönderilerinizi görmeye de devam edecektir.

Instagram Kullanıcı Engelleme

Instagram’da beğeni silerken uyguladığımız kullanıcı engelleme işlemine de kısaca değinelim. Bir kişiyi engellemek için öncelikle kişinin profiline girmeli ve sağ üst köşede bulunan seçeneklere tıklamalısınız. Burada açılan seçeneklerden “Kişiyi Engelle” yi seçtiğinizde işlem tamamlanmış olacak ve bu kişi bir daha size ulaşamayacaktır. Kişinin engelini kaldırmak içinde “Engellediğim Kişiler” bölümüne gidebilir ve engeli kaldırabilirsiniz.

Instagram beğeni silme nasıl yapılır konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk takipçi satın alma ve Instagram Türk beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram Beğeni Silme Nasıl Yapılır?
İçeriğimize oy verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Instagramın Tarihi Gelişimi başlıklı makalemizde instagram nasıl büyüdü ve instagram tarihi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir