Instagram

Instagram Bir Yeni Özellikle Daha Gündemde

Her ne kadar sosyal medya uygulamaları arasında ilk 3 uygulamadan biri olarak gösterilse de Instagram sürekli olarak yeni güncellemeler yayınlayarak uygulamayı daha da işlevsel hale getirmeye başladı. Bu sayede çok daha fazla kullanıcı elde etmeyi de amaçlayan Instagram’ın son dönemde bunu başardığını da söylemek gerek. Zira ardı ardına yeni gelen güncellemeler ile beraber Instagram 500 milyon kullanıcı rakamını da aşmayı başarmıştı. Gelen her yeni güncelleme ile beraber biraz daha gündem olan uygulama geçtiğimiz günlerde de bir diğer sosyal medya uygulaması olan Snapchat uygulamasın da uzun süredir kullanılan resimlerin hikayesi özelliğini uygulamaya dahil etmişti.

Bu şekilde Snapchat uygulamasının da önüne geçeceği düşünülmeye başladı. Tabi Instagram’ın sadece bu güncellemelerle de sınırlı kalmadığını biliyoruz. Zira sürekli olarak yeni bir güncelleme haberi ile Instagram’ı görebiliyoruz. Bu tip bir güncelleme haberi de geçtiğimiz günlerde geldi. Daha önce Instagram tarafından duyurulmuş olan söz konusu güncelleme ise takipçi bilgisi ile alakalı. Zira artık Instagram’da kullanıcıların başka kullanıcıların profillerine bakarken kullanıcının kendilerini takip edip etmedikleri de görüntülenebilecek. Twitter’ın uzun süredir kullanılan özelliklerinden biri olan güncellemenin şuan için test aşamasında olduğu da belirtiliyor. Kısa süre içerisinde ise Instagram’ın bu güncellemeyi de tüm platformalar için yayınlaması da bekleniyor.

Instagram Bir Yeni Özellikle Daha Gündemde
4.5 (89.8%) 251 votes

Bir önceki yazımız olan Snapchat Bazı Özelliklerini Kaldırıyor başlıklı makalemizde instagram, Snapchat ve Snapchat güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Selfie Çubuklarına Sınırlama Getirildi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir