Instagram satış

Instagram Business Desteğini Genişletiyor

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Instagram business iş dünyasının artık sanal dünyalarda katılmasnı kolaylaştırıyor. Özellikle sosyal medyanın artan gücü sektörlere büyük ölçü de etki etmeye başladı. Bu uygulamalardan birisi de Instagram. Diğer sosyal medya uygulamalarına göre görsel yönüyle bir adım öne çıkan ve özellikle iş sektörlerinde epey bir kullanılan Instagram bu alanda firmalara verdiği desteği ise genişletiyor. Öncelikle Instagram dükkânlarından yararlanmak isteyen yeni kullanıcılar için destek sayfalarından bazı yönergeler sunuluyor. Bunun yanında Instagram Business için oluşturulmuş bir blog sayfası da bulunuyor.

Instagram’ın sunduğu bu blog hizmetinde yeni yeni Instagram dükkân çalışmasına giren kullanıcılara önemli bilgiler veriliyor. Bunun yanında kullanıcıların daha önce bu alanda çalışma yapmış ve başarılı olmuş olan örnekler ile karşılaşmaları da sağlanıyor. Zira bu alanda çalışmalar yapan kullanıcılar söz konusu blog sayfasından görüntülenebiliyor. Bu şekilde Instagram satış alanında da yükselmeye başlıyor. Özellikle blog ve bilgi desteğiyle kısa süre içerisinden Instagram satışında yaşanan gelişmeler ve artan kullanıcı sayıları da dikkatlerden kaçmıyor. Tüm bunların yanında iş alanında Instagram’ın yeni atılımlar atacağını da biliyoruz. Satın alma butonları, satın alma butonlarının yanı sıra satış yorumları gibi birçok yeniliği de sisteme ekleyeceğini duyuran Instagram bu alanda da rakipsiz bir çalışma yapacak gibi.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/turk-gercek

Instagram Business Desteğini Genişletiyor
4.5 (89.16%) 321 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram iPad Sorunu İçin Yeni Güncellemeyi Çıkardı başlıklı makalemizde Instagram güncelleme, Instagram İPad ve Instagram İPad güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun / Hata Oluştu Uyarısı Instagram
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir