Instagram Ceza Uygulaması

Instagram ceza uygulaması ile birlikte kural dışı hareket eden bir çok hesap uzaklaştırılıyor. Facebook tarafından satın alındıktan sonra büyük bir gelişim gösteren Instagram günden güne kullanıcı sayısını arttırmaya devam ediyor. Instagram’ın her geçen gün daha fazla kullanıcı sayısına ulaşması uygulanan denetimlerinde arttırılmasına neden oluyor. Instagram’da uygulanan bu denetimin daha da arttırılması özellikle yasa dışı paylaşım yapan Instagram, kullanıcıların ceza almasına ve hatta bazı durumlarda hesaplarının silinmesine neden oluyor.

Instagram ceza uygulaması kural dışı tüm eylemlere ceza uyguluyor !

Böyle durumlar ile karşılaşmamak ve hesabınızın banlanmasını engellemek istiyorsanız yapanız gereken bazı şeyler var. Özellikle yaptığınız paylaşımlarda dikkat etmeniz gereken her hangi bir telif hakkı ya da yasa dışı içeriklere sahip olan paylaşımlar yapmamak. Eğer Instagram’ın belirlediği kriterlerin dışında başka bir paylaşım yaparsanız kısa süre içerinde ceza olarak uzaklaştırma alabilir, ya da tamamen hesabınızın silinmesi ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu nedenle Instagram’a yeni üyeyseniz mutlaka kullanıcı sözleşmesindeki şartları okumanız ve uymanız gerekmemektedir.

İlginizi çekebilecek sayfalar :  https://www.instatakipci.com/instagram-ucretsiz-begeni

Instagram Ceza Uygulaması
4.4 (88.93%) 197 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram WepApp Artık Kendi İçine Kapandı başlıklı makalemizde instagram, Instagram kullanımı ve Instagram sorunları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Yorum Sorunu
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir