Instagram akımları

Instagram Çılgınlığı Boyut Değiştirdi

Instagram çılgınlığı artık birçok kişinin hayatının her devresinde yer almaya başladı. Zira eskiden tutulan günlüklerin yerini artık Instagram’ın aldığını bile söyleyebiliriz. Unutulmasını istemediğimiz anların paylaşıldığı ortamda ayrıca görsellik ön planda olunca haliyle uygulama dünyanın en popüler uygulamalarından biri haline geldi. Bu popülerliğin yanında ortaya çıkan akımlarda uygulamanın dünya çapında tanınmasına neden olmaya başladı. Hatta öyle ki Instagram’ı hayatlarının bir parçası haline getiren kullanıcılarla bile karşılaşır olduk.

Bu bağlamda son gelen haber ise hem korkutucu hem de gelinen boyutu en iyi şekilde özetliyor. Zira ünlü bir bebek giyim firması tarafından yapılan araştırma da bu gerçeği ortaya çıkarıyor. Baby Center tarafından yapılan araştırmaya göre insanlar artık bebeklerine Instagram filtrelerinin isimlerini koymaya başladı. Özellikle Amerika bölgesinde yaygınlaşmaya başlayan yeni akım Instagram’ın ne denli boyutlara ulaştığını gözler önüne serecek nitelikte. Açıklanan bilgilere göre bebeklere en çok Reyes, Hudson, Amaro, Juno gibi isimler konuluyor. Instagram filtrelerinin isim olarak kullanılması ise haberin ortaya çıkmasının ardından bazı kullanıcılar tarafından eleştirildi. Konu hakkında Instagram’ın görüşlerinin ne olduğu ise merak konusu. Fakat bir gerçek var ki böyle devam ederse Instagram iyiden iyiye hayatımızı etkilemeye başlayacak ki hali hazırda başladığını bile söylememiz mümkün.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/igtv/yorum

Instagram Çılgınlığı Boyut Değiştirdi
4.5 (90%) 188 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram’da Kullanıcıları Korkutan Gelişme başlıklı makalemizde instagram, Instagram çöktü ve Instagram hataları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Premium Hesap Nedir Nasıl Alınır Özellikleri Nelerdir 2019
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir