Instagram Çoklu Hesap hatası

Instagram Çoklu Hesap Güncellemesi İlk Hata Haberi Geldi

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Instagram’ın en büyük güncellemelerinden biri olarak gösterilen Instagram çoklu hesap güncellemesi artık sunulmaya başlandı. Uzun süredir test aşamasında olan ve birçok kullanıcının merakla beklediği yeni güncelleme yanında birçok yenilikle beraber gelmesine karşın yeni yeni bir takım sorunlarda ortaya acıkmaya başladı. Her ne kadar test süresi oldukça uzun tutulmuş olsa da bugün itibariyle uygulamada yeni bir hata ortaya çıktı. Güncelleme sonrasında ortaya çıkan hata ise biraz can sıkıcı. Zira söz konusu hatada kullanıcıların özel bilgilerinin, özel bildirimlerinin başka kullanıcılara gitmesi söz konusu.

Aslında sistem normal olarak işliyor. Yani Instagram’ın tanıtımlarda da söylediği gibi kullanıcılar 5 hesaba kadar çoklu hesap açıp tek kullanıcı adıyla kullanabiliyor. Fakat hata şu noktada bir kullanıcı tarafından açılmış olan çoklu hesaba gelen bildiriler farklı kullanıcılara gidebiliyor. Yani gelen bildirimler ve mesajlarda karışıklıklar olabiliyor. Bu durumda da kullanıcıların mesajları farklı kişilere gidebiliyor. Ortaya çıkan yeni hata konusunda birçok test kullanıcından da aynı yönde haberler gelmeye başlayınca Instagram’da konu hakkında inceleme başlattı. Uygulamada bu tarz bir hata olduğunu doğrulayan yetkililer tüm kullanıcılara çoklu hesap desteği sunmadan önce bu sorunun çözüleceği yönünde açıklamalar yapıldı. Benzer hatalar ile karşılaşılıp karşılaşılmayacağı da merak konusu oldu. Zira artık bu konuda yeni haberler duymaya başlayacağız gibi duruyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/facebook/post-fotograf-begeni

Instagram Çoklu Hesap Güncellemesi İlk Hata Haberi Geldi
4.5 (90.14%) 144 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Çoklu Hesap Güncellemesi başlıklı makalemizde instagram, Instagram güncelleme ve Instagram video hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Şifre Hatası Çoğalmaya Başladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Instagram Çoklu Hesap Güncellemesi İlk Hata Haberi Geldi” üzerine bir düşünce

  1. Gonca öZtürk

    Merhabalar instagrama gelen yeni özellikler den anket vb
    Tek hesaba geliyor ve ne yaparsam yapayım bağlantılarını
    Koparamıyorum çıkış yapsam bile asıl hesabıma geri yüklenmiyor yeni özellikler bana nasıl yardımcı olabilirsiniz

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir