Instagram Depresyon Hizmeti Geliyor

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Daha çok akıllı telefonlarla beraber kullanılsa da son dönemde yayınlanan yeni güncellemeler sonrasında artık uygulama olarak da kullanılan Instagram, tüm bunlarla beraber son dönemin en popüler uygulamalarından biri haline gelmeye başladı. Instagram’ın bu kadar çok ön plana çıkması aslında uygulamanın birçok sosyal sorumluluk programına da dahil edilmesine de neden oluyor. Özellikle kullanıcıların gün içerisinde en çok kullandığı uygulamalardan biri olması Instagram’ı bu konuda da bir hayli ön plana çıkarıyor.

Instagram’ın da bu ayrıcalıklarını kullanarak yeni bir sistem daha hazırlığında olduğunu belirtelim. Bu kez Instagram, uygulamaya yeni bir özellik eklemekten çok artık kullanıcıların durumlarına önem vermeye başlayacak. Belirtilen yeni sistemi göre Instagram’a artık arkadaşlarınızın ya da takip ettiğiniz kullanıcıların depresyonda olduğunu ve kendisine zarar verme eğilimi içerisinde olduğunu belirtebileceksiniz. Instagram’da söz konusu kullanıcıları yardıma ihtiyacı olup olmadığı konusunda mesajla iletişime geçebilecek. Bu şekilde depresyona giren kullanıcılara destek olacağı belirtilen Instagram’ın amacının ise intiharları azaltmak olduğu belirtiliyor. Söz konusu sisteminin hangi tarihte kullanıma sunulacağı ve tam olarak işleyişinin nasıl olacağı ise şu an için merak konusu.

Instagram Depresyon Hizmeti Geliyor
4.5 (89.89%) 174 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Go Insta Özelliği İle Geliyor başlıklı makalemizde instagram, Instagram Go Insta ve Instagram Go Insta güncellemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Hatasını Sonunda Düzeltti
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir