Instagram Destek güncelleme

Instagram Destek Platformuna Yeni Bir Bölüm Daha Ekledi

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram, her geçen gün biraz daha kapsamlı bir uygulama haline geliyor. Her ne kadar ana yapısı değişmese de uygulamaya gelen güncellemeler sürekli olarak uygulamanın yeni bir kimlik kazanmasını sağlıyor. Özellikle son iki ayda Instagram’ın bu konuda büyük yol aldığı ve uygulamaya birçok yeni özellik eklediği de biliniyor. Yapılan incelemelerde de bu yeniliklerin kullanıcı sayılarına doğrudan etki ettiği de belirtiliyor. Söz konusu yeniliklerle Instagram’ın kullanımı da ufak da olsa değişmeye başladı.

Kullanıcıların bu değişiklikleri en iyi şekilde kullanması içinse Instagram yeni bir adım daha attı. Genel olarak kullanıcıların destek aldığı ve her hangi bir sorun yaşadıklarında direk olarak Instagram’a destek formu gönderebildikleri Instagram destek sayfası da bu yeni değişikliklere göre düzenlendi. Resmi Instagram destek sayfasında göze çarpan ilk özellik ise “yenilikler” sekmesi oldu. Uygulamaya son dönemde getirilen güncellemelerle beraber nelerin değiştiği konusunda bilgi verme amaçlı olarak açılan sayfada şimdilik 4 yeni özellik ve bu özelliklerin kullanımı hakkında bilgi veriliyor. Tek sorun ise şuan için belli bir dil desteği olması. Yani 4 bilgilendirme formu içerisinde iki alan henüz Türkçe dil desteğine kapalı. Iphone için yapılan güncelleme bildirisi içinde şuan için sadece İngilizce dil desteği olduğunu söylemek gerekiyor. Yakın zamanda ise tüm dillere açıklama desteği geleceği verilen bilgiler arasında.

Instagram Destek Platformuna Yeni Bir Bölüm Daha Ekledi
4.5 (89.55%) 448 votes

Bir önceki yazımız olan Facebook’a Oto Etiketleme Geliyor başlıklı makalemizde Facebook, Facebook etiket ve Facebook güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Game Of Thrones’a Türk Desteği
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir