Instagram Dizi Projesi

Instagram Dizi Projesi

instagram takipçi satın al instatakipci

Instagram’dan yeni bir  atılım dizi projesi. Özellikle Facebook tarafından satın alındığı tarihten itibaren sürekli olarak geliştirilen Instagram, 200 milyon kullanıcı sayısına ulaşmayı başardı. Instagram’ın bu kadar fazla kullanıcı sayısına ulaşması ise bu alanda yeni atılımların yapılmasına neden oluyor. Bu yeni atılımlardan biride duyurulduğu günden itibaren tüm kullanıcıların dikkatini çeken Instagram dizi projesi.

Instagram dizi projesi 3 ortak film yapımcısı tarafından ortaya çıkarılmış bir proje. Bu projeye göre Instagram hesabı üzerinden 3 ortak yapımcı düzenli olarak bir hikayeyi filme çevirecek ve filmi her gün yeni bir proje olarak yayınlayacak. Kulanıcılar bu haberi duyduğu tarihten itibaren büyük bir beklenti içerisine girse de şuan için proje ertelendi. Ama yapılan açıklamada kısa süre içerisinde projenin hayata geçirileceği duyuruldu. Instagram kullanımını çok daha yüksek rakamlara çıkaran bu uygulama bakalım istenilen başarıya ulaşabilecek mi?

Instagramın dizi projesi ile birlikte kullanım satışı artmaya başladı

Sürekli güncellemeler yaparak kullanıcıların uygulamaya olan ilgisini canlı tutmaya çalışan Instagram son zamanlarda beklenmedik derece de beğeni almaya başladı. Sadece kullanıcı sayılarındaki artış bile bu durumu net bir şekilde ortaya koyuyor. Zira sadece 1 ay gibi bir süre de Instagram’ın en az 20 milyon kullanıcıyı bünyesine kattığı gelen iddialar arasında. Durum böyle olunca Instagram’ın da üzerinde toplanan ilgiyi canlı tutma çabası oldukça doğal hale geliyor. Bu bağlamda daha önce çok sık bir şekilde karşılaştığımız olay güncellemelerdi. Yayınlanan güncellemeler ile eklenen yeni özellikle amacına da ulaşmış ve Instagram’a duyulan ilgi artarak devam etmişti.

Fakat reklam gelirlerini bir nebze daha arttırmak isteyen Instagram durmak nedir bilmiyor. Zira bu kez güncellemeyle değil de popüler dizilerle Instagram kullanıcıları kendisine bağlamayı amaçlıyor. Aha önce birkaç kez örneğini gördüğümüz fakat hiçbir denemede başarılı olamayan dizi olayına şimdiden Instagram giriyor. Yapılan resmi açıklama oluşturulan özel sayfalarda dizi yayınının yapılacağı belirtildi. Yapılan açıklamada ilk dizinin Shield 5 olacağı da belirtildi. Asıl merak edilen konu ise söz konusu videoların nasıl yayınlanacağı oldu. Zira Instagram 15 saniyelik videolara izin veriyor. Fakat bir diziyi 15 saniyelik bölümlere bölmek oldukça zor olacağı için Instagram 7 dakikalık videolar halinde paylaşım yapacağını açıkladı. Söz konusu dizi denemesi nasıl sonuç verecek bilinmez ama şimdilik Instagram dizi haberiyle sosyal medyayı sallamayı başardığını söyleyelim.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Instagram Dizi Projesi
4.5 (89.35%) 263 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir