Instagram Efekt Uygulaması

Instagram Efekt Uygulaması

Bildiğiniz gibi Instagram’da fenomen olabilmek için kullanılan birçok yöntem bulunuyor. Instagram efekt uygulaması ile yüklenen fotoğrafların kalitesi ile birlikte takipçi sayısını çok daha fazla arttırmanız mümkün oluyor. Instagram resim düzenleme işleri için ise kullanabileceğiniz birçok uygulama ve yöntem bulunsa da bunlar arasında iyi seçim yapmanız ve doğru uygulamayı bulmanız çok önemli.

Instagram Efekt Uygulaması İle Fotoğraflarınızda Basit Efekler Uygulayabiliyorsunuz

Bu aşamada size en yardımcı olacak olan uygulama hiç şüphesiz Instagram efekt programı. Instagram Efekt programı ile çok daha basit yöntemler ile resimlerinizi düzenleyebiliyor ve bu düzenlediğiniz resimleri çok basit yöntemler ile paylaşabiliyorsunuz. Uygulama sayesinde ayrıca size benzer efektler kullanan birçok kullanıcının fotoğraflarını da görebiliyorsunuz. Programın kullanımı da oldukça basit ve pratiktir. Tek yapmanız gereken resimlerinizi bu uygulama aracılığı ile açmak ve düzenleme bölümüne girmek. Ardından kolaylıkla resimlerinizi düzenleyebilir ve paylaş butonlarını kullanarak da paylaşımlar yapabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/facebook/post-fotograf-begeni/turk-bot

Popüler paylaşım platformu Instagram her geçen gün kullanıcı sayısını arttırırken kullanıcılar da takipçi sayılarını arttırma peşine düşüyorlar. Durum böyle olunca daha iyi fotoğraf paylaşımları yapabileceğiniz 7 güzel Instagram uygulamasını sizler için paylaşmak istedik. Gelin şimdi bu uygulamalara bir göz atalım. Instagram İçin Kullanabileceğiniz Uygulamalar:

1- Framatic

framatic

Bu uygulama ikili üçlü kolajlar yapmanızı sağlıyor. Yani uygulamayla birlikte dilediğiniz fotoğrafları bir araya getirip farklı şekilde kolaj kombinasyonları yapabilirsiniz. Instagram’da paylaşacağınız fotoğraflar için son derece iyi bir uygulama Frmatic’i denemeniz de yarar var.

2- PicLab

piclab

PicLab uygulaması fotoğraflarınıza yazı yazmanıza, filtreler ve maskeler uygulamanıza yarıyor. Fotoğraflarınız üzerinde birçok oynama yapabileceğiniz uyulama da fotoğraflarınızı daha ilgi çekici bir hale getirebilirsiniz.

3- Split Lens

split-lens

Splint Lens aynı fotoğraf içinde birden fazla yerde görünmenizi sağlayan son derece eğlenceli bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Eğlenceli fotoğraflar oluşturmanızı sağlayacak uygulamayı seveceğinize eminiz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Mesaj Gitmiyor Sorunu

4- Cymera

cymera

Cymera uygulamasına bir güzellik uygulaması desek yanlış olmaz sanırım. Özellikle bayanların çok beğeneceği bir uygulama olan Cymera ile yüzünüze makyaj yapabilir veya gözlerinizi büyütebilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli filtrelerinde yer aldığı uygulama ile artık fotoğraflarınızı güzelleştirmek mümkün.

5- SnapSeed

snapseed

Fotoğraflarınızda kırpma, düzenleme, efekt ve renk gibi işlemleri yapabileceğiniz bir uygulama olan SnapSeed, Instagram dışında daha birçok sosyal ağ ile de uyumlu çalışıyor. Bu da kullanıcılar açısından büyük kolaylık sağlıyor.

6- B612

b612

Bir selfie uygulaması olan B612 içerisinde çok sayıda efekt, filtre ve daha birçok eğlenceli özellikler barındırıyor. Milyonlarca kullanıcısı bulunan uygulama Instagram kullanıcılarının da favorileri arasında yer alıyor.

7- Pixlr-o-matic

pixlr_o_matic

Bir çerçeve uygulaması olan Pixlr-o-matic fotoğraflarına çerçeve uygulamayı seven kullanıcılar için vazgeçilmezlerden birisidir. Çerçevelerin birer filtre değerinde olduğu uygulama ile fotoğraflarınıza değer katın.

8- Squaready

squaready

Fotoğraflarınızı kare formatın dışına çıkarmanızı sağlayan Squaready aynı zamanda fotoğraflarınızı kırpmanızı da sağlıyor. Uygulama ile düzenlemeler yaptığınız fotoğraflarınızı daha sonra direkt olarak Instagram’da açabilirsiniz.

9- Autodesk Pixlr

autodesk-pixlr

Fotoğraflarınızı dilediğiniz gibi düzenleyebileceğiniz bir başka uygulama da Autodesk Pixlr’dır. Çeşitli efekt ve sticker seçenekleri de sunan program fotoğraf düzenleme açısından her isteğinizi karşılayacak nitelikte.

10- Phonto

phonto

Fotoğraflarınızın üzerine yazı yazmanızı sağlayan uygulama ile çeşitli boyut, font ve renklerle fotoğraflarınıza yazı ekleyebilirsiniz.

Instagram Fotoğraflarınızı Güzelleştirmenin Vakti Geldi

Bu uygulamaları kullanarak paylaştığınız fotoğraflar Instagram’da daha çok ilgi görmenizi sağlayacaktır. Bu da size takipçi olarak geri dönecektir. Tabi uygulamaları kullanırken unutmamanız gereken şey doğru fotoğraf üzerinde doğru oynamalar yapmanızdır. Fotoğrafı en iyi görüntüsüne kavuşturduğunuza emin olduğunuz zaman paylaşım yapmanız sizin için yararlı olur.

En iyi instagram fotoğraf düzenleme uygulamaları

Ayrıca birçok fotoğraf düzenle uygulaması ile instagram fotoğraflarınızı düzenleyebilir ve harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Başlıca dünyada en çok kullanılan Instagram fotoğraf düzenleme uygulamalarını sizler için derledik. Bu uygulamaları indirip harikalar yaratabilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Telegram Nedir? Nasıl Kullanılır?

  • Lightroom CC
  • VSCO
  • Huji Cam
  • Adobe Photoshop Express
Instagram Efektler Ne İşe Yarar?

Instagram Efektler sayesinde paylaşacağınız fotoğrafları düzenleyebilir, güzelleştirebilir ve daha dikkat çekici bir halde takipçilerinize sunabilirsiniz.

En Popüler Efektler Nelerdir?

Instagram üzerinde en çok kullanılan efektleri kullanarak daha fazla etkileşim kazanabilirsiniz. Bu efektleri öğrenmek için blog yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Uygulama Kullanarak Efekt Yapabilir Miyim?

Instagram paylaşımlarınız için, paylaşım yapmadan önce belli başlı popğler uygulamalar ile düzenlemeler yapabilirsiniz. Bu uygulamaları yazımızda bulabilirsiniz.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir