Instagram Eski Takip İstekleri

Instagram Eski Takip İstekleri

Birçok Instagram kullanıcı gönderdiği eski takip istekleri hakkında bilgi edinmek istemektedir. Aslında bu durum birazda meraktan kaynaklanmakta olup, insanlar gönderdikleri eski takip isteklerine ne olduğunu düşünmektedirler.  Bu yazımızda eski takip istekleri görülebilir mi ve eski takip isteklerini iptal edebilir miyim soruları üzerinde duracağız.

Instagram’da Gönderilen Eski Takip İstekleri Nasıl Silinir?

Bir kişinin profilini tamamen görmek istiyorsanız, onu takip etmelisiniz. Ayrıca bir kullanıcıyı takip etmeniz onun paylaşımlarından düzenli olarak haberdar olmanızı da sağlar. Bu nedenle Instagram’da etkileşim kurmanın temel özelliği takipleşmedir. Instagram’da eskiden göndermiş olduğunuz takip isteklerini nasıl sileceğinize gelecek olursak, öncelikle bir süre beklerseniz bu isteğin Instagram tarafından otomatik olarak silineceğini belirtmek gerekir. Fakat siz beklemek istemiyorsanız ve gönderdiğiniz istekleri hemen silmek istiyorsanız, hesabınızı dondurup tekrar açabilirsiniz. Bu işlemden sonra göndermiş olan tüm takip istekleriniz silinecektir. Ayrıca yalnızca bir kişiye gönderdiğiniz takip isteğini silmek istiyorsanız, kişinin profiline girebilir ve “İsteği iptal et” seçeneğine tıklayabilirsiniz.

Instagram Eski Takip İstekleri Görülebilir mi?

Instagram’da önceden göndermiş olduğunuz takip isteklerini görmek ve bunları topluca silmek isteyebilirsiniz. Fakat Instagram platformunda bunu yapabileceğiniz bir alan bulunmamaktadır. Ayrıca size eski takip isteklerinizi gösterebileceğini iddia eden programlara da güvenmemelisiniz. Şimdilik böyle bir özellikten yararlanma şansımız bulunmuyor. Bu nedenle bunu yapabileceğini söyleyen programların amacı yalnızca hesabınızı ele geçirmek olabilir. Bu tarz programlara hesap bilgilerinizi vermeyiniz ve hiçbir şekilde giriş yapmayınız.

İptal Edilen Takip İsteklerinde Karşı Tarafa Bildirim Gider mi?

Instagram’da bir kişiye takip isteği gönderdiğinizde bildirim gitmektedir. Fakat bu isteğinizi sildiğinizde, silindiğine dair herhangi bir bildirim gitmez. Yani anlayacağınız isteğiniz sessizce ortadan kaybolur. Sizde takip isteğinizi kaldırmanız dolayısıyla dikkat çekmemiş olursunuz. Instagram’da istediğiniz kişiyi takip edebilir ya da takipten çıkarabilirsiniz. Takip isteklerinde de durum aynı bu şekilde devam etmektedir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Tbt Nedir Ne İşe Yarar Neden Herkes Kullanır

Instagram eski takip istekleri konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Hesabın Koşullarımızı İhlal Etti Hatası

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir